LEK-AM i Monika Richardson dla WOŚP – Weź udział w aukcji i wylicytuj wyjątkową wycieczkę do Szkocji z Moniką Richardson!

Już 28 stycznia odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a w tym roku celem zbiórki są środki na leczenie płuc po pandemii. Firma farmaceutyczna LEK-AM wraz z Moniką Richardson postanowili włączyć się do tej szczytnej inicjatywy, oferując niepowtarzalną okazję – wyjazd do Szkocji. Zwycięzcy licytacji będą mieli szansę zwiedzić Edynburg, poznać tajemnice dzikiej szkockiej przyrody, a nawet uczestniczyć w poszukiwaniach potwora z Loch Ness. Całość wydarzenia odbywa się w duchu pomocy i wspierania celu WOŚP.

Wsparcie płuc po pandemii

Problemy z chorobami płuc po pandemii są niezwykle istotne, dlatego tegoroczna zbiórka WOŚP skupia się na wsparciu szpitali w leczeniu skutków COVID-19. LEK-AM, będący polską firmą farmaceutyczną specjalizującą się w produkcji leków na różne schorzenia, szczególnie z obszaru układu oddechowego, postanowił dołączyć do tej inicjatywy.

Jesteśmy polską firmą farmaceutyczną, wytwarzającą leki stosowane w leczeniu chorób z różnych obszarów medycyny, m. in. są to leki używane w leczeniu chorób układu oddechowego. WOŚP będąca imponującą i szlachetną inicjatywą pomocy potrzebującym, niesie w tym roku wsparcie dla „Płuc po pandemii”.

W tej, jednoczącej miliony ludzi dobrej woli akcji, nie mogło zabraknąć firmy LEK-AM.

Dołączamy do Wielkiej Orkiestry wspólnie z Moniką Richardson, zaprzyjaźnioną z nami znawczynią Szkocji. Ten kraj to ojczyzna Alexandra Fleming’a, którego powiedzeniem było: „to natura wyprodukowała penicylinę, ja ją tylko odkryłem”. A dzięki aukcji LEK-AM i Moniki Richardson zwycięzcy odkryją piękną Szkocję – powiedział  Krzysztof Smolik, Dyrektor Zarządzający sprzedaży
i marketingu LEK-AM.

Wyjątkowa wycieczka do Szkocji

LEK-AM i Monika Richardson przygotowali niezwykłą propozycję dla osób chcących wesprzeć WOŚP. Licytacja obejmuje wyjazd do Szkocji w towarzystwie Moniki Richardson, znawczyni tego kraju. W programie podróży, która odbędzie się w terminie 16-19 maja 2024, znajduje się zwiedzanie Edynburga, poznawanie uroków szkockiej przyrody oraz szansa na spotkanie potwora z Loch Ness.

Bardzo się cieszę, że w tym roku nareszcie możemy wspólnie wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zapraszam do licytacji, którą będę obserwować z wypiekami na twarzy. Postanowiłam, że zabiorę zwycięzców aukcji do mojej ukochanej Szkocji. Dzięki LEK-AM będziemy mogli odwiedzić moje ulubione miejsca. Udamy się do pięknego Edynburga, którego  architektura jest godna uwagi ale najbardziej cieszę się na powrót do niezwykłych szkockich krajobrazów gór i jezior i atmosfery tajemniczości rodem z powieści sióstr Brontë. To będzie wspaniały czas, już nie mogę się doczekać i trzymam kciuki za licytację – mówi Monika Richardson.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w aukcji i wspólnego wsparcia tego szczytnego celu. Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/polska-firma-farmaceutyczna-lek-am-i-monika-richardson-przygoda-w-szkocji-15057452990