Jakie buty pasuja do żółtej sukienki. Modne propozycje.

Kolor żółty jest szczególnie popularny wiosną i latem dlatego nic dziwnego, że dominował podczas pokazów u największych projektantów mody, m.in. u Versace oraz Chanel.

Żółty może mieć wiele odcieni, a Cytrynowe, musztardowe i pastelowe sukienki często są wybierane na wesela i wakacyjne imprezy. w Twojej szafie również zagościła żółta sukienka, a Ty nie wiesz jakie buty pasuja do żółtej sukienki? Spieszymy z pomocą!

Jakie buty pasuja do żółtej sukienki. Modne propozycje na eleganckie wyjścia.

Zgodnie z najnowszymi trendami postaw na mocne, energetyczne kolory – do żółtej sukienki świetnie będą pasować szpilki w kolorze fuksji lub chabrowym. Pamiętaj jednak, aby w całej stylizacji występował tylko jeden intensywny kolor, w przeciwnym wypadku może stać się ona zbyt krzykliwa.

Do żółtej sukienki pasują również buty w kolorze złotym. W tym przypadku należy zachować umiar w ilości i wielkości biżuterii ponieważ złote buty same w sobie mają ozdobny charakter.

Sprawdzonym wyborem będzie na pewno zestawienie żółtej sukienki z czarnymi butami.

Jakie buty pasuja do żółtej sukienki.Propozycje na codzień.

Wiosną lub w chłodniejsze letnie dni żółtą sukienkę możesz zestawić z botkami bez palców, najlepiej w kolorze nude. W ciepłe dni na pewno sprawdzą się kolorowe espadryle.