Dworek Arkadia: elegancja i malowniczość na Twoje wyjątkowe chwile

Marzysz o organizacji niezapomnianego ślubu, przyjęcia lub innych uroczystości w gronie rodziny i przyjaciół? Poznaj Dworek Arkadia – to wyjątkowe miejsce, które pozwoli Ci przeżyć wspaniałe chwile w eleganckim i malowniczym otoczeniu. Dworek Arkadia doskonale sprawdzi się do organizacji m.in. plenerowego ślubu lub I Komunii Świętej.

Ślub w plenerze w romantycznym Dworku Arkadia

Przyszłe pary młode pragną zadbać o każdy detal swojego ślubu. Liczy się nie tylko piękna suknia czy skrojony na miarę garnitur, ale i malownicza sceneria. Dworek Arkadia nadaje się do organizacji plenerowego ślubu idealnie! Na terenie dworku znajduje się duży ogród, w którym można rozłożyć weselne namioty i celebrować dzień zaślubin na świeżym powietrzu. Zadbana roślinność, kwitnące kwiaty i subtelne elementy architektoniczne tworzą romantyczną atmosferę, idealną na ceremonię zaślubin czy sesję fotograficzną.

Przyjęcie weselne jak z bajki

Jeżeli boisz się, że pogoda w dniu uroczystości nie dopisze, możesz świętować wyjątkowe chwile w jednej ze stylowych sal wewnątrz Dworku Arkadia. Dostępna jest Sala Balowa, w której każdy ślub będzie wyglądać jak z bajki. Piękne, wiszące żyrandole oraz zdobienia na ścianach tworzą wyjątkową scenerię. Przestrzeń pomieści zarówno stoły z pysznymi daniami, jak i pozwoli weselnym gościom bawić się do białego rana. Możliwe jest zorganizowanie hucznego wesela liczącego nawet do 400 gości.

Pary młode mogą zorganizować przyjęcie weselne także w Sali Kryształowej w Dworku Arkadia. Wnętrze zdobią obrazy autorstwa Edwarda Degasa, a także kryształowe żyrandole. Sala Kryształowa ma powierzchnię 450 metrów kwadratowych i polecana jest do organizacji mniejszych przyjęć – może się w niej pomieścić od 120 do 150 gości. 

I Komunia Święta w malowniczym dworku

I Komunia Święta to ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka i jego rodziny, a organizatorzy przyjęć z Dworku Arkadia rozumieją wyjątkowy i religijny charakter uroczystości. Planujesz zorganizować dla swojej pociechy przyjęcie w rodzinnym gronie? Organizatorzy z Dworku Arkadia pomogą Ci zadbać o każdy szczegół tego wyjątkowego dnia. Urokliwy dworek, elegancki wystrój sal oraz malownicza okolica pozwolą zadbać o dostojną atmosferę. Piękne ogrody znajdujące się na terenie Dworku Arkadia stanowią doskonałe tło do rodzinnych zdjęć i budowania wspólnych wspomnień, które staną się pamiątką na całe życie. 

Zorganizuj wymarzone przyjęcie w Dworku Arkadia

Dworek Arkadia zachwyci każdego, kto zdecyduje się na organizację przyjęcia w tym miejscu. Malownicza okolica, zadbane ogrody oraz sale wyglądające niczym jak z bajki pozwolą przeżyć niezapomniane chwile. Osoby zainteresowane wyprawieniem wesela lub innego przyjęcia na terenie dworku mogą liczyć m.in. na wystrój sal zgodnie ze swoimi oczekiwaniami czy pomoc w skomponowaniu menu, które zasmakuje wszystkim gościom.  

Podsumowanie

Profesjonalna obsługa Dworku Arkadia zadba o każdy aspekt wydarzenia i sprawi, że uroczystość przebiegnie bez problemów. Organizatorzy przyjęć zaaranżują przestrzeń według indywidualnych preferencji klientów i dopilnują każdego szczegółu przyjęcia. Zarówno ślub w plenerze, przyjęcie weselne w jednej z pięknych sal, jak i rodzinne wydarzenia związane z chrzcinami bądź I Komunią Świętą pozostaną w pamięci gości na długo. Elegancka atmosfera panująca w Dworku Arkadia stanie się idealnym tłem dla najważniejszych momentów w życiu.