Wózki głęboko-spacerowe marki Cybex. Poznaj 3 najpopularniejsze propozycje!

Wybór odpowiedniego wózka dla dziecka to trudny wybór, jakiego muszą dokonać rodzice malucha. Ciężko bowiem przewidzieć, co tak naprawdę będzie potrzebne i co sprawdzi się w poszczególnym przypadku. Dlatego warto postawić na sprawdzone i znane rozwiązania. Takie produkty oferuje firma Cybex, której wózki i foteliki sprzedawane są na całym świecie! Poniżej przedstawiamy trzy najpopularniejsze modele wózków głęboko-spacerowych, które niemal na pewno sprawdzą się także w przypadku Twoich potrzeb. Dzięki temu unikniesz przeglądania setek różnych modeli w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania. Zapraszamy!

Wózek Cybex – dlaczego warto?

Tak właściwie co sprawia, że wózki Cybex są tak popularne i lubiane na całym świecie? Przede wszystkim firma ta to wiele lat doświadczenia na rynku z zakresu tworzenia artykułów przeznaczonych dla dzieci. Głównymi priorytetami marki jest bezpieczeństwo oraz funkcjonalność w miejskiej przestrzeni, a wszystko to z zachowaniem prostej stylistyki. Dzięki połączeniu tych czynników foteliki samochodowe oraz wózki Cybex są wyjątkowo atrakcyjną propozycją dla wszystkich rodziców. Gwarancję jakości i bezpieczeństwa zapewniają liczne renomowane testy, w których firma uzyskuje bardzo dobre wyniki. Wszystko to sprawia, że wózki marki Cybex na pewno sprawdzą się nawet w przypadku najbardziej wymagających rodziców.

Wózek głęboko-spacerowy 2w1 Cybex Balios S

Pierwszy wózek z zestawienia to model 2w1 Cybex Balios S. Jest to najtańsza propozycja, co jednak nie znaczy, że uboga w tym, co oferuje. Mamy do czynienia z bardzo wygodnym mechanizmem, który pozwala na zrobienie wózka głębokiego z pomocą gondoli. Dzięki dużym, gumowym i amortyzowanym kołom Cybex Balios S 2w1 świetnie radzi sobie nie tylko w mieście, ale także w terenie. Duża budka chroni przed słońcem, a pojemny kosz będzie świetnym miejscem nawet na większe zakupy. Do tego rama przystosowana jest nie tylko do podpięcia gondoli, ale także fotelika samochodowego, w związku z czym otrzymujemy kompletny zestaw, który możemy łączyć z innymi produktami marki. Cybex Balios S 2w1 to także szybki i wygodny mechanizm składania, a wszystko to z możliwością regulacji nie tylko oparcia, ale także podnóżka i rączki.

Wózek głęboko-spacerowy 2w1 Cybex Mios

Wózek Cybex Mios to istny synonim mobilności. Waga wynosząca 9 kg sprawia, że możemy go zabrać wszędzie tam, gdzie będzie nam potrzebny. Za niską wagą idzie także niewielka szerokość wynosząca 50 cm. Wszystko to dzięki użyciu najwyższej jakości naturalnych i oddychających materiałów, które zapewnią maluchowi komfort. Choć sprzedawany jako wózek 2w1, Cybex Mios ma także możliwość podpięcia nosidełka. Oprócz tego możemy go personalizować w zakresie koloru stelaża, części spacerowej i gondoli oraz zmienić kierunek jazdy malucha obracając moduł spacerowy w swoją stronę. Cybex Mios sprawdzi się idealnie u aktywnych rodziców, którzy cenią sobie mobilność i funkcjonalność.

Wózek głęboko-spacerowy 2w1 Cybex Priam

Najdroższy z zestawienia wózek Cybex Priam to znów nieco większy i cięższy model, jednak oferujący niepowtarzalne funkcjonalności. Oprócz niezwykle dużych amortyzowanych kół komfort jazdy w terenie zapewni nam tryb dwukołowy. Dołączona do zestawu gondola to z kolei możliwość opatulenia pociechy przytulnym śpiworkiem, gdy wózek znajduje się w trybie spacerowym. Wszystko to można w łatwy i szybki sposób złożyć, dzięki czemu wózek Cybex Priam idealnie nadaje się na podmiejskie wycieczki. Do tego mamy możliwość wymiany kół na małe narty, co pozwoli na spacery nawet w największą zimę. Poza tym wózek Cybex Priam posiada wszystkie znane udogodnienia z innych spacerówek, w tym regulowane oparcie, podnóżek, a także możliwość zmiany kierunku jazdy malucha.

Artykuł powstał we współpracy z https://centrumfotelikow.pl/