Ekskluzywne wycieczki z CARTER® – wakacje na Malediwach z dziećmi

--

Beztroskie  wakacje lub ferie zimowe z dziećmi na egotycznych wyspach (link https://carter.eu/kierunki/ocean-indyjski ) z dala od tłumów? Poszukujesz wyjątkowych i luksusowych wakacji z bogatą ofertą atrakcji i udogodnień dla najmłodszych?

Pionier turystyki luksusowej, biuro podróży CARTER® (link do www.carter.eu ) specjalizuje się w najlepszych ekskluzywnych wczasach rodzinnych na najpiękniejszych wyspach świata. Szyte na miarę, indywidualnie przygotowane względem preferencji klienta  wyjazdy z dziećmi to specjalność biura, już od 2003 roku. Poniżej przedstawiamy Państwu najbardziej luksusowe rodzinne hotele na Malediwach, gdzie spędzicie idealne współne wakacje lub ferie zimowe.

Mövenpick Resort Kuredhivaru Maldives – Little Birds Club to niekończąca się rozrywka dla dzieci. Prowadzone są tu ciekawe aktywności dla najmłodszych, szyte na miarę,  i dostosowane do każdej grupy wiekowej dzieci. Kids Club proponując zajęcia artystyczne, muzyczne, taneczne, czy gry na zewnątrz, promuje aktywny i zdrowy tryb życia, kreując szczęśliwe wspomnienia zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców. Starsze dzieci mają do dyspozycji własny basen, boisko oraz pokój gier.

LUX South Ari Atoll Resort & Villas (All Inclusive) – w strefie dedykowanej tylko dzieciom, hotel oferuje najmłodszym prywatny basen, kurs robienia pizzy, poszukiwanie skarbów, lekcje jogi, czy nawet karmienie rekinów. To, czym jednak może się poszczycić LUX South Ari, to specjalna przestrzeń tylko dla nastolatków, czyli Studio 17, gdzie mogą oni pograć w gry planszowe czy ping-ponga. Warto aczkolwiek wspomnieć, że to, co najbardziej przyciąga młodzież, to zawody frisbee i nauka miksowania muzyki na sprzęcie DJ-owskim.

 

Four Seasons Resort Maldives at Kuda Huraa – Kuda Mas Club proponuje aktywny wypoczynek najmłodszym uczestnikom, począwszy od eksploracji wysp, uprawiania ogrodów na wyspach, po naukę jogi przez gry i piosenki, a także malowanie koralowców, czy nawet składanie liści palmowych. Nie zabraknie także inspujących lekcji gotowania i mini sesji SPA dla dzieci. Kids club oferuje również możliwość karmienia lokalnych zwierząt.

One&Only Reethi Rah – tutejszy kids club oferuje mnogość atrakcji dla każdego, począwszy od najmłodszych uczestników aż po nastolatków. Dla dzieci poniżej 9 roku życia hotel proponuje wziąć udział w konkursie nurkowania, zajęciach artystycznych czy spróbować sił w zabawach sportowych. Dla starszych dzieci klub OneTribe oferuje programy łączące edukację z zabawą, odkrywanie i poznawanie podwodnego świata atoli malediwskich. Kids club ClubOne chwalony jest natomiast ze względu na ciekawą ofertę dla nastolatków, mogą oni dołączyć do najbardziej szalonych turniejów sportowych oraz delektować się koktajlami bezalkoholowymi i lodami w barze Sweet Paradise.

Velaa Private Island – jeden z największych dostępnych klubów dla dzieci na Malediwach, Lha Velaa Kids Club, który szczyci się największym parkiem wodnym w tym regionie. Wygląd tego miejsca został zaczerpnięty z wyobrażeń córki właściciela hotelu. Tutaj mali goście mogą wziąć udział w wielu niezwykłych zajęciach, od gry w malediwski baseball i grę w klasy Koraa Maldivian, po udział w pokazie talentów lub wyprawę na piracki statek.

Zainspirowały Was pomysły na egzotyczne rodzinne wczasy i luksusowe wycieczki na Malediwy z dziećmi? Zapraszamy do kontaktu z biurem CARTER®: travel@carter.eu, tel.: +48 22 392 60 17; +48 502 057 769; +48 500 799 197

Zapraszamy na naszą stronę Internetową: www.carter.eu,

Biuro Podróży CARTER® na Instagramie, Facebooku oraz YouTube:
https://www.facebook.com/CARTER.LuksusoweWakacje/

https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz