Zmiany w serwisie MaxModels

Serwis MaxModels wprowadził zmiany w funkcjonalności Wiadomości. Zobaczcie co zostało zmienione.

Zmianie uległ wygląd Wiadomości. Skrzynka została podzielona na: Konwersacje, Odebrane, Wysłane, Kosz i Zaproszenia na sesję, obok których wyświetla się liczba nieprzeczytanych bądź niezaakceptowanych wiadomości.

Biorąc pod uwagę sugestie użytkowników, serwis MaxModels wprowadził do Wiadomości Temat, który ułatwi wyszukiwanie potrzebnych informacji. Użytkownik będzie mógł go edytować, i jeśli odpowie na otrzymaną wiadomość, to w temacie pojawi się przedrostek „Re”.

Dodatkowo Wiadomości będzie można przeszukiwać za pomocą pola wyszukiwania. Po wpisaniu hasła w pole wyszukiwarki, zostaną przeszukane tematy wiadomości oraz nazwy użytkowników.

Ponadto na ogłoszenia będzie można odpowiadać bezpośrednio pod tekstem, za pomocą przycisku Odpowiedz na ogłoszenie. Tym sposobem autor ogłoszenia będzie mógł w łatwiejszy sposób znaleźć wiadomości, które dotyczą wyłącznie opublikowanych ogłoszeń.

Twórcy serwisu MaxModels ponownie wyszli naprzeciw prośbom użytkowników, i wprowadzili opcję, dzięki której mogą się dowiedzieć, czy odbiorca przeczytał ich wiadomość. Znacznik pojawi się w wiadomościach Wysłanych oraz Konwersacjach.

Wprowadzone zmiany mają ułatwić użytkownikom korzystanie z wiadomości oraz usprawnić komunikację.