Wiosenno-letnie trendy: 10 rzeczy, w które warto zainwestować

Nadszedł sezon wiosna / lato 2019 r. i wiele osób rozważy aktualizację garderoby. Ale w świecie, gdzie moda jest sezonowa, czy warto kupić coś, co w przyszłości okaże się inwestycją? Okazuje się, że tak! Poniżej znajdziesz zestawienie 10 rzeczy, których właściciele mogą odsprzedać je z niezłym zyskiem.

 

1. Torba Chloé C

W ciągu 24 godzin od wyprzedania się w sklepach, ta elegancka torba Chloé zyskała 90 procent oryginalnej ceny detalicznej.

#Chloe #SpringSummer2019 #PFW #BristishVogue

2. Skórzany płaszcz marki Saks Potts

Dzięki Gigi Hadid i Kendall Jenner, skórzane płaszcze z futrem marki Saks Potts, są sprzedawane po cenie zbliżonej do detalicznej.

And the award for Instagram's most highly documented coat goes to… the Saks Potts fur-trimmed Foxy coat. See and shop the statement piece here.

 

3. Sukienki Realisation Par

Zainwestuj w jedną z kobiecych letnich sukienek marki Realisation Par i spodziewaj się 33 procent ceny detalicznej.4. Bluzy Supreme

Supreme oferuje wysoki zwrot z inwestycji ze względu na ograniczoną produkcję i wysoki popyt. Na przykład bluza z kapturem sprzedaje się za około 160 funtów, a średnia cena odsprzedaży wynosi 750 funtów – czyli 250 procentowy wzrost ceny detalicznej.

 

"hello i'm kelsey! i'm 17 and single. i love to eat and cuddle. also watching netflix is key. this new year i hope to make more friends and get a dog" i chuckle

 

 5. Tenisówek Nike x Off-White

Kup parę butów Nike x Off-White i spodziewaj się 200-procentowego wzrostu ceny detalicznej.

Off-White x Nike Air Presto 2018 White AA3830-100

 

8. Torebka siodło Dior

Dior jako marka zapewnia silny zwrot z inwestycji, od modelu Oui po niedawno odrodzoną kultową sakwę – styl vintage w szczególności wzrósł o 163 procent od stycznia 2018 roku.

Related image

 

7. Naszyjnik z literkami alfabet Celine

Popularne wśród redaktorów mody, olbrzymie naszyjniki z literami alfabetu Celine są nadal bardzo popularne; sprzedaż wzrosła średnio o 150 procent.

 

Do you like alphabet necklaces from A-Z #initialnecklace #alphabetnecklace #designerdupes #initialjewelry #celine

 

8. Torebka Hermès Birkin

Mówi się, że Hermès Birkin jest lepszą inwestycją niż akcje lub złoto, a Vestiaire z pewnością zgodziłby się z jego wysoką stopą zwrotu. Ten pożądany model sprzedaje się za 93 procent więcej niż jego cena detaliczna.

 

Hermès Birkin 25 Special Order Ostrich Rouge Vif and Ashplat #Hermeshandbags

 

9. Sukienki marki Self-Portrait

Kobiece koronkowe sukienki marki Self-Portrait są imponujące. Części modeli wciąż posiada 90 procent początkowych cen detalicznych.

Best Self-Portrait Dresses: Aimee has also snapped up the style in yellow.

 

10. Torebka worek Fendi Mon Tresor

Ta kultowa torebka Fendi nie straciła nic ze swojego uroku i sprzedaje się za 20 procent w stosunku do początkowych cen w sklepie.

8 Fendi Bags That Will Be Cool Forever and Ever