Ubrania Tommy Hilfiger – pasja, wolność, równość

Tommy Hilfiger to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych. Korzystając z jej produktów, możesz ubrać się od stóp do głów, niezależnie od tego, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną. Poznaj historię i filozofię marki; zobacz, gdzie możesz upolować ubrania Tommy Hilfiger w promocyjnych cenach. Bądź trendy, pozostając w zgodzie ze sobą!

Tommy Hilfiger – jak to się zaczęło?

Tommy Hilfiger, a właściwie Thomas Jacob Hilfiger, to amerykański projektant mody. Jak podaje Wikipedia, jego dzieciństwo nie należało do najprzyjemniejszych: miał ośmioro rodzeństwa, nie ukończył liceum, a jego rodzice wyrzucili go z domu, skazując na roczne bycie bezdomnym. Czy to właśnie trudności, jakich doświadczył w młodym wieku, skłoniły go do skutecznego sięgnięcia po sukces? Wszak znamy wiele historii sławnych ludzi z niełatwą przeszłością.

Jako osiemnastolatek Tommy zajął się sprzedażą, a niedługo potem otworzył własny sklep odzieżowy: People’s Place. Zaczął spełniać swoje marzenia o projektowaniu mody, stopniowo rozwijając się w tej dziedzinie. Już jako dwudziestopięciolatkowi proponowano mu współprace ze znanymi projektantami, m.in. Calvinem Kleinem. Dziś, po wielu latach Tommy Hilfiger jest jednym z najważniejszych graczy na rynku, zarabiającym ogromne pieniądze.

Jego produkty to nie tylko odzież codziennego użytku i stroje sportowe, ale również akcesoria do domu i perfumy – m.in. True Star, stworzone we współpracy z Beyoncé. Rozpoznawalność Hilfigera poszła w parze z jego wszechstronnością.

Odzież Tommy Hilfiger – kolekcje dla każdego

Wśród produktów Tommy’ego każdy znajdzie coś dla siebie. Bogate kolekcje przeznaczone są dla kobiet, mężczyzn i dzieci – są to ubrania na co dzień, na różne pory roku, ale także kolekcje sportowe. Hilfiger w swojej karierze zajął się m.in. ekskluzywną serią ubrań, ale podstawą jego działań jest popularna linia ubrań sprzedawana na całym świecie, znana po prostu jako Tommy Hilfiger. Może je nosić niemal każdy.

People’s Place, który za jego młodości (w latach 60.) był nie tylko sklepem odzieżowym, ale także miejscem spotkań młodzieży, stał się inspiracją do stworzenia markowego programu równości. Program People’s Place proponuje równość pomimo różnorodności, głównie rasowej: jego zadaniem jest promowanie niedostatecznie promowanych społeczności – w modzie i nie tylko.

Wszystko po to, aby każdy mógł wymieniać idee i swobodnie wyrażać siebie – w tym duchu powstają nowe kolekcje ubrań Tommy Hilfiger. W ramach działań wewnętrznych firma zobowiązuje się do zapewnienia dostępu do rozwoju kariery zawodowej – mając na uwadze różnorodność, równość i inkluzywność.

Wyraź siebie z marką Tommy Hilfiger!

Świat równych szans i pełnej wolności w wyrażaniu siebie? To brzmi dobrze, choć nadal wiele brakuje nam do sukcesu, zwłaszcza w polskich warunkach. Jest jednak coraz łatwiej – mamy do dyspozycji narzędzia, dzięki którym możliwe jest jednoczesne bycie sobą i bycie trendy. Odzież Tommy Hilfiger to kolekcje, które pozwalają na podkreślenie osobowości. Możesz być eko, wybierając ubrania z denimu z recyklingu, albo wyrazić swoje pasje, nosząc koszulki z muzycznej edycji Tommy’ego.

Tommy Hilfiger mówi “nie” utartym normom społecznym: pozwala na skompletowanie stylizacji neutralnej płciowo lub na noszenie modnych ciuchów osobom noszącym protezy czy też poruszającym się w pozycji siedzącej. Swoboda ruchu? Swoboda ekspresji? Na to właśnie stawia marka.

Gdzie kupię ubrania Tommy Hilfiger w dobrych cenach?

Firma Thomasa Hilfigera podkreśla znaczenie ochrony środowiska – zrównoważone, ekologiczne podejście do mody jest dzisiaj trendy! Jeśli chcesz za tym podążać, pamiętaj, że dobra jakość jest lepsza od dużej ilości. Wybieraj trwałe ubrania, które będziesz nosić przez wiele lat – takie jak właśnie odzież Tommy Hilfiger. Jest ona znacznie bardziej wytrzymała niż ta kupiona za grosze.

Jakość nie musi jednak kosztować fortunę. Wybieraj praktyczne, ponadczasowe ubrania. Traktuj je jako dobrą inwestycję. Poluj na promocje. Internetowy sklep Messimo dysponuje asortymentem, który może Cię zainteresować! Odzież, odzież sportowa, bielizna i dodatki Tommy Hilfiger – tutaj zrobisz wymarzone zakupy: modne, eko i zgodne z własnymi wartościami.