Moda ciążowa lansowana przez gwiazdy

Ciąża to stan, w którego trakcie trzeba postawić na nieco inną odzież niż wcześniej. Powinna ona być wygodna i nie uciskać rosnącego brzucha. Obecnie odzież dla kobiet w ciąży znacznie różni się od tej, która była popularna jeszcze kilka lat temu. Co jest aktualnie na topie wśród przyszłych mam? Czy można zachować wygodę i stylowy wygląd?

Ciąża może być stylowa

Jeszcze kilka lat temu popularne były ubrania dla kobiet w workowatym stylu. Miały być głównie wygodne, a nie eleganckie. Bez wątpienia dobrze pełniły swoją funkcję, jednak sprawiały, że ciąża była okresem pod znakiem za dużych bluz i dresów. Obecnie przyszłe mamy mogą postawić na nieco bardziej stylowe rozwiązania. Jest to świetna opcja dla tych kobiet, które kontynuują pracę zawodową lub po prostu chcą wyglądać modnie.

Obecnie na rynku znaleźć można wiele ciekawych propozycji trafiających w gusta kobiet w ciąży. Mowa tu m.in. o sukienkach, które podkreślają brzuch, ale jednocześnie nie zakrywają innych części sylwetki. Dzięki temu można wciąż wyglądać atrakcyjnie, nie czując się jak w obszernym worku. Stylowe ubrania dla kobiet pojawiają się w setkach wariantów, dlatego na rynku coraz częściej można znaleźć zarówno marynarki, jak i koszule czy eleganckie bluzki stworzone z myślą o przyszłych mamach.

Gwiazdy lansują nowe ubrania dla ciężarnych

Trend na wygodne, a zarazem stylowe i eleganckie ubrania dla kobiet jest obecnie lansowany również przez gwiazdy. Doskonałym przykładem może być Aleksandra Żebrowska, która przyczyniła się do stworzenia kolekcji dla przyszłych mam. To bardzo elegancka odzież zgodna z aktualnymi trendami. Została ona skrojona w taki sposób, by dopasowywać się idealnie do stopniowo zaokrąglającego się brzucha kobiety w ciąży. Na potrzeby przyszłych mam zwraca uwagę coraz więcej osób publicznych, dlatego na rynku pojawiają się kolejne produkty w wygodnym i stylowym wydaniu.

Dodatki dla kobiet w ciąży

Ubrania dla kobiet w ciąży to nie tylko wszelkiego rodzaju spodnie, koszule czy sukienki. Nie można zapominać również o takich elementach garderoby, jak rajstopy. W trakcie oczekiwania na narodziny dziecka noszenie klasycznych modeli bywa dość uciążliwe. Wszystko ze względu na fakt, że ich gumka kończy się w okolicach brzucha, a więc uciska, a w późniejszych trymestrach przestaje mieścić się na ciele przyszłej mamy. Z tego powodu powstały specjalne rajstopy dla kobiet w ciąży, które znajdziesz m.in. w sklepie internetowym Fiore. To ukłon w stronę użytkowniczek stawiających na stylowe i wygodne rozwiązania.

Rajstopy dla kobiet w ciąży są szersze na górze i pozwalają na komfortowe noszenie na brzuchu bez uciskania. Zwykle mają też nieco wyższy stan, dlatego sięgają prawie do biustu. Na szczególną uwagę zasługują modele z ciekawymi zdobieniami, takimi jak kropki czy mniej typowe motywy. Pozwalają one na podkreślenie każdej stylizacji, jednocześnie zachowując pełen komfort noszenia. W cenie są też uniwersalne modele bez żadnych wzorów, które pasują świetnie do większości ubrań.