Łóżeczko na kółkach dla niemowlaka – dlaczego warto się w nie wyposażyć?

Łóżeczko na kółkach może służyć jako zwykłe łóżeczko, ale przede wszystkim to świetny pomysł dla osób, które w pierwszych miesiącach życia dziecka chcą je mieć zawsze blisko siebie. Stanowi ułatwienie w opiece nad pociechą. Eliminuje konieczność wstawania w nocy do płaczącego maluszka. W jaki sposób łóżeczko dostawne wspiera rodzicielstwo? W jaki sposób może być wykorzystywane?

Łóżeczko dostawne – wygoda dla dziecka i rodziców

O prawidłowy rozwój i zdrowie dziecka trzeba dbać od pierwszych dni. Wypoczynek stanowi jeden z najważniejszych aspektów, dlatego zastanów się nad wyborem łóżeczka. Zadbaj o komfort dziecka, ale weź pod uwagę również własną wygodę związaną z karmieniem i zapewnianiem mu poczucia bezpieczeństwa nawet w środku nocy. Z tego względu funkcjonalne rozwiązanie stanowi łóżeczko na kółkach. Łóżeczko dostawne sprawdza się także w niewielkich pomieszczeniach. Jego wymiary nie zmniejszają jednak komfortu wypoczynku dziecka. Można je ustawić tam, gdzie akurat jest potrzebne.

 

Lubisz chodzić z dzieckiem na rękach po całym pokoju, usypiając je? A może szybciej zasypia, gdy jest bujane w wózeczku? W pierwszym przypadku łóżeczko dziecięce na kółkach bez problemu przesuniesz, robiąc sobie więcej miejsca. W drugim natomiast możesz delikatnie przesuwać łóżeczko – ruch działa na niektóre dzieci uspokajająco.

Łóżeczko dostawne – dziecko blisko rodziców

Sen świeżo upieczonych rodziców jest co pewien czas przerywany płaczem dziecka lub innymi niepokojącymi odgłosami. W efekcie trudno mówić o jakimkolwiek wypoczynku. Aby trochę jednak pospać i pozbyć się niepokoju o bezpieczeństwo dziecka, warto wyposażyć się w łóżeczko, które dostawia się do swojego łóżka. Takie łóżeczko przystawka eliminuje konieczność wstawania w środku nocy i związanego z tym dyskomfortu. Od razu sprawdzisz, co się dzieje z maluszkiem i nakarmisz je, jeżeli będzie głodne.

 

Z dostawki warto skorzystać, szczególnie gdy dziecko jest marudne i trudno w nocy o chwilę odpoczynku. Na stronie https://www.pinio.com.pl/meble/lozeczko-dostawka-89×50-cm-materac-89×50-cm-ploza-kolka/ znajdziesz łóżeczko na kółkach, które będzie pomocne w opiece nad dzieckiem. To nie tylko komfortowe rozwiązanie, ale również estetyczny element wyposażenia wnętrza.

 

Łóżko dostawne z kilkoma funkcjami

Łóżko dostawka ułatwia rodzicom opiekę nad dzieckiem, a maluszek śpi spokojniej dzięki bliskości rodziców. Ściągany bok decyduje o tym, że pociechę możesz mieć na wyciągnięcie ręki. Lekkie łóżeczko niemowlęce na kółkach łatwo przestawić w dowolne miejsce. Łóżeczko może pełnić funkcję zwykłego łóżeczka. Dostępne są także opcje, które zamieniają je w kołyskę. Wówczas wśród akcesoriów dołączonych do niego znajdują się płozy i blokada do nich. Jeżeli zdecydujesz się na dostawiane łóżeczko dla dziecka, zwróć uwagę, czy istnieje możliwość ustawienia stelaża na kilku poziomach. W ten sposób zyskasz pewność, że łóżeczko dziecka bez problemu dostosujesz do poziomu swojego łóżka.