Jaka powinna być poście dla chłopca.

Kiedy przypomnę sobie jak byłem małym chłopcem, nie było zbyt wiele bajek w telewizji , a świat komputerów, a co za tym idzie gier komputerowych był mi jeszcze nie znany. Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej , w telewizji jest wiele pięknych kolorowych bajek , dzieci mają dostęp do Internetu ,jak również do gier komputerowych. Świat sportu jest o wiele bardziej rozbudowany niż kiedyś. Dlatego można śmiało powiedzieć że chłopcy mają do wyboru wiele różnych zainteresowań jak również pasji. Dlatego podczas wyboru pościeli dla chłopca powinno się przeanalizować kilka istotnych kwestii, które poruszymy w tym artykule.

Pościel bawełniana dla chłopca.

Istotną sprawą przy wyborze pościeli dla chłopca , jest to z jakiego materiały jest ona wykonana. Tu bezprecedensowo zalecamy tylko pościele bawełniane. Są one naturalne , pozwalaj skórze dziecka oddychać w nocy, nie powodują pocenia się.  Pościel wykonana z 100% bawełny bez sztucznych dodatków jest bezpieczna dla skóry dziecka, oraz zapewni mu zdrowy spokojny sen.Dlatego możemy śmiało polecić pościele dla chłopców Szpulka  posiadają one certyfikaty bezpieczeństwa, oraz pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Wybierając taką pościel mamy pewność ,że jest idealna dla naszego malucha czy nawet większego chłopca. Sen jest tak samo ważnym procesem życiowym jak oddychanie czy jedzenie , dlatego jako rodzicie powinniśmy stworzyć jak najlepsze warunki do tego aby przebiegał on w naturalnych produktach, mówimy tu zarówno o pościeli jak piżamie czy kołdrze. Warto również zaznajomić się z  opiniami na temat pościeli dla chłopców , aby też nie wybierać ,, kota w worku” , tylko produkt bezpieczny z motywem z którego nasz chłopczyk będzie zadowolony i radosny , zarówno przed snem jak i po.

Pościel z motywami chłopięcymi.

W tym rozdziale podzielmy sobie upodobania chłopców na podkategorie ,aby łatwiej Państwu było wybrać odpowiednią i lepiej dopasować pościel do swojej pociechy , jego zainteresowań jak również wystroju sypialni czy pokoju. Bo przecież jest to jego małe królestwo , wszystko musi być ładne i spójne ze sobą.

Pościel dla chłopca z motywem sportowym.

Jak wspominałem we wstępnie chłopcy mają do wyboru wiele różnych zainteresowań. Jeśli Twoje dziecko jest fanem sportu, można wybrać pościel z daną dyscypliną sportu jak np. : Piłka nożna koszykówka czy Hokej.  Jeśli zdecydujemy się np. na pościel z piłką nożną , możne ona być z boiskiem piłkarski , piłkami czy wizerunkiem ulubionego piłkarza np. : Lewandowskiego czy Krychowiaka.

Pościele dla graczy.

Jeśli nasz chłopiec jest fanem gier komputerowych, ciągle o tym rozmawia jak również się tym interesuje wraz ze swoimi rówieśnikami może pomyśleć o pościelach takich jak Minecraft czy BrawlStars.  W przypadku kiedy nie ma sprecyzowanej jednej konkretnej gry można wybrać pościel z padem. Jest to świetna propozycja dla troszkę  starszych chłopców, najczęściej 8-12 lat , ale nie jest reguła.

Pościel z motywem samochodów.

Nie od dziś wiadome jest że chłopcy lubią samochody. Czasem są to sportowe szybkie samochody jak Ferrari czy Lamborghini , a czasem terenowe czy nawet stare samochody  PRL- duży fiat , nyska czy polonez. Mając małego fajna motoryzacji można , który ma w swoim pokoju kolekcje samochodów można dodatkowo udekorować pokój o pościel z autami. Zaakcentuje to pokój chłopca jak również sprawi mu wiele radości przy zachowaniu spójności pokoju.

Pościel motocyklowa idealna dla fana jednośladu.

Dla wszystkich fanów dwóch kółek też znajdą się propozycje  pościeli z motywem motocykli. Wybór jest szeroki przez super szybkie ścigacze po crossy ,czy choopery.  Tu można dodać że jest to propozycja dla starszych dzieci , chłopców czy nawet nastolatków , którzy ,,stawiają pierwsze kroki” na swoich motorach. Zdążają się również że chłopcy w wieku 5 lat jeżdżą na mały motorkach. Pokój motocyklisty to przede wszystkim , kaski, plakaty , motory , rękawice ochraniacze. Przy dodaniu jeszcze pościeli z motorem całość świetnie będzie się prezentować.

Pościel dla chłopca z motywem bajek.

Nie można zapomnieć również o młodszych chłopczykach którzy nie interesują się jeszcze samochodami , czy piłką nożna a zwyczajnie w świecie lubą oglądać bajki. I tu na pierwszym planie pojawia się Bing. Jest to uroczy króliczek który codziennie przeżywa niesamowite przygody i utożsamia się z maluchami. Dziecko zasypiając w takiej pościel będzie czuć się bezpiecznie i dobrze kiedy będzie wraz z nim przyjaciel Bing.

Dla nieco starszych chłopców tak około 4-6 lat bardzo na topie jest Psi Patrol. Jest to historia grupy dzielnych przyjaciół, którzy pomagają a często ratują z opresji mieszkańców Zatoki Przygód. Bardzo fajna seria dla dzieci o dzielnych pieskach, na których zawsze można liczyć. Uczy empatii , bezinteresownej pomocy innym oraz radości z tego co się robi. Chłopcy pokochali tą bajkę i z całą pewnością chętnie zechcą spać w pościeli z motywem Psi Patrol.

Z bajek można wymienić jeszcze lubianą przez wszystkich Świnkę Peppę , Myszkę Mickey , jak również Tomek i Przyjaciele czy Stacyjkowo gdzie dzielne pociągi przeżywają nowe przygody. Jest to bardzo fajna propozycja dla chłopców lubiących te bajki jak również rzeczy związane z koleją.

Pościel chłopięca z maszynami.

Każdy duży jak i mały mężczyzna lubi traktory jak również maszyny budowlane np. koparki czy dźwigi.

Chłopcy najczęściej zaczynają się interesować takimi sprzętami od 4-5 roku życia. Mój synek jak tylko widzi traktor mówi ,, patrz tato duży traktor”.  Pościel w traktory czy koparki , również będzie świetnym wyborem dla chłopca, który interesuje się maszynami.  Taka pościel jest na tyle fana że będzie aktualna dla chłopca który ma 5 jak również 10 lat.