Gdzie sprzedawać używane ubrania w sieci?

W Twojej szafie zalegają ubrania, których już nigdy raczej nie założysz? Szkoda Ci je wyrzucić bo są w bardzo dobrym stanie, a nie masz komu ich oddać? Takie ubrania możesz sprzedać! Sprawdź, gdzie możesz sprzedawać używane ubrania w sieci!

1. Serwisy aukcyjne, np. Allegro lub e-Bay

Tutaj liczy się dobre zdjęcie. Wystawienie aukcji jest bezpłatne, serwis nalicza prowizję od sprzedanych rzeczy.

2. Ogłoszenia lokalne np. na Gumtree lub olx

W tym przypadku sprzedaż jest najłatwiejsza bo nie trzeba wysyłać paczek. Kupujący najczęściej odbiera sam zakupioną rzecz.

3. Vinted i Szafa.pl

To chyba najpopularniejsze miejsca w Polsce, gdzie możesz sprzedawać używane ubrania. Oba serwisy są darmowe, wystarczy założyć konto. Oprócz sprzedaży, możesz tutaj również wymienić się z innymi swoimi rzeczami lub je oddać. Zaletą jest możliwość zapoznania się z komentarzami, które wystawiają użytkowniczki serwisu.

4. Facebook

Pewnie jesteś zdziwiona, że na pytanie: gdzie można sprzedawać używane ubrania, otrzymujesz odpowiedź – na Facebooku. Tak! To już nie tylko serwis społecznościowy służący do komunikacji ze znajomymi, ale świetne miejsce, gdzie możesz pozbyć się niechcianych rzeczy! Na Facebooku istnieją grupy w stylu: „Sprzedam, kupię Miasto”, albo „Oddam, poszukuję, zamienię w Miasto”. Ponadto możesz tutaj znaleźć informacje o wydarzeniach takich jak np. babie targi.