Weronika Załazińska – blogerka, którą warto znać!

Weronika Załazińska, 23-letnia blogerka pochodząca z Krakowa, na codzień mieszka w Los Angeles. Swojego bloga Rasberry and Red założyła w wieku 15 lat, i bardzo szybko została zauważona w świecie blogosfery. Od innych wyróżniało ją to, że na blogu nie umieszczała wyłącznie zdjęć ze stylizacjami, ale również publikowała teksty, i to w dwóch językach – po polsku i angielsku.

Weronika Załazińska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Oprócz bloga prowadzi kanał na Youtubie, gdzie podtrzymuje kontakt z fanami, a jej Instagrama obserwuje ponad 230 ty. osób. Współpracuje z wieloma markami, była ambasadorką L’Oreal Paris, wystąpiła w kampanii Louis Vuitton. W 2015 brytyjski Vogue umieścił ją w zestawieniu 10 najciekawszych zjawisk modowej blogosfery, a jej stylizacja z Cannes tak zachwyciła najsłynniejszą blogerkę modową – Chiarę Ferragni, że uznała ją za jedną z najlepszych w swoim rankingu.

Styl blogerki można okreslić jako stonowany i minimalistyczna, kolory jakie przeważają  w jej stylizacjach to biel i czerń. Weronika Załazińska przyznaje, że jej najlepsze perełki pochodzą z secondhandów, po których uwielbia buszować.