Zwalczanie karaluchów oraz prusaków – na czym polega?

W Twoim domu lub miejscu pracy roi się od nieproszonych gości, takich jak karaluchy czy prusaki? Z pewnością powinieneś podjąć odpowiednie działania, których celem jest pozbycie się raz na zawsze tych niepokojących insektów. Zwalczanie prusaków podpiąć można pod usługi dezynsekcji, podobnie jak zwalczanie karaluchów oraz innych tego rodzaju lokatorów. Jeśli pochodzisz z Radomia, nie powinno się to okazać żadnym problemem!

Zwalczanie pluskiew i karaluchów – dezynsekcja

Dezynsekcja to jeden ze sposobów na to, jak zwalczyć prusaki i karaluchy. Jest to zabieg, który wykonują jedynie fachowcy znający się na rzeczy. Ich działania wpływają pozytywnie na komfort życia człowieka, jak i również na zdrowie. Dlaczego? Owady, insekty, w tym mrówki, komary, pchły czy mole mogą być szkodliwe dla zdrowia ludzi, a czasem wręcz niebezpieczne. Jednak dezynsekcja to nie jedna metoda, a kilka. Dezynsekcja, czyli inaczej mówiąc sposób zwalczania karaluchów czy odpluskwiania, to głównie dezynsekcja opryskowa. Zazwyczaj dotyczy posesji jednorodzinnych, podobnie często zamawiana jest do mieszkania czy też do biura.

Ile kosztuje dezynsekcja?

Dezynsekcja to nie jest jedna usługa, za którą przysługuje firmie stała kwota. Wszystko zależy od wielu czynników. Przede wszystkim liczy się powierzchnia miejsca, w którym przeprowadzona zostaje dezynsekcja. Ponadto, trzeba wziąć pod uwagę stosowane środki. Inaczej podchodzi się też do nowych klientów, a inaczej do tych stałych.

Warto nadmienić, że w przypadku dezynsekcji liczy się wysoka skuteczność. To ona może zagwarantować, że insekty więcej nie pojawią się w danym miejscu.

Prusaki i karaluchy – jak poradzić sobie z problemem na terenie Radomia?

Jeśli jesteś z okolicy Radomia, koniecznie zdecyduj się na zwalczanie prusaków i karaluchów. Radom to miasto, w którym żyje spora liczba osób walczących z insektami. Dlatego też nasza firma ma pełne ręce roboty. Oferujemy zarówno dezynsekcję opryskową, jak i żelową. Opryskowa polega na opryskaniu powierzchni specjalną cieczą, która może pochwalić się właściwościami kontaktowo-żołądkowymi. Druga metoda to dezynsekcja żelowa. Stosuje się w tym przypadku trutkę w postaci żelu, który nanosi się na powierzchnie. Jest to dość dyskretna metoda, która daje spokój aż na 12 miesięcy.

Usuwanie prusaków i karaluchów dla naszej firmy to nic skomplikowanego. Doskonale znamy się na rzeczy, a nasze usługi oferujemy mieszkańcom Radomia, Piaseczna czy Warszawy. Dbamy o komfort naszych klientów, dlatego skutecznie i szybko pozbywamy się nieproszonych gości.