Zestawienie perfum o najtrwalszym zapachu

Skraplając się ulubionymi perfumami, chcemy, aby piękny zapach towarzyszył nam przez cały dzień. To, dlatego jednym z ważnych elementów zakupy pachnideł jest trwałość ich zapachu. Najdłużej na skórze i ubraniach utrzymują się tradycyjne perfumy o wysokim stężeniu olejków eterycznych w składzie. Trwałością zapachu pochwalić mogą się też niektóre z wód toaletowych. Jakie wody toaletowej perfumy pachną najdłużej?

Thierry Mugler, Alien

Perfumy Alien to propozycja drzewno-orientalna o niezwykle oryginalnych woniach. Zapach został stworzony dla kobiet, które cenią sobie pewność siebie, niezależność, atrakcyjność. Pozwala to wyróżniać się i pokazywać swoją wyjątkowość. Marka Thierry Mugler w charakterystycznym flakonie zamknęła nuty jaśminu, bursztynu i kaszmiru. Zapachy te wyróżniają się nie tylko dużą atrakcyjnością, ale i trwałością. W recenzjach perfum można znaleźć informację, że perfumy na ubraniach utrzymują się do tygodnia czasu.

Giorgio Armani, Emporio Diamonds

Trwałe perfumy znaleźć można też w ofercie marki Giorgio Armani. Kobietom proponuje ona wodę toaletową Emporio Diamonds. Została ona wprowadzona na rynek w 2007 roku i od razu pokochana przez kobiety nowoczesne, odważne, czarujące, seksowne. Zapach oprócz tego, że trwały jest soczysty, uwodzicielski, zmysłowy. Perfumy Emporio Armani Diamonds łączą w sobie wonie maliny, liczi, frezji, konwalii, róży, cedru, paczuli, bursztynu, wanilii i wetywerii. Ten wyjątkowy zapach zamknięty jest w migoczącym i połyskującym szklanym opakowaniu, które przypomina diament. Perfumy Emporio Armani Diamonds dostępne są na https://www.perfumeria.pl/products/giorgio-armani-diamonds-woda-perfumowana-spray.

Versace, Crystal Noir

Za jeden z najtrwalszych i najgłębszych zapachów uchodzi Crystal Noir od marki Versace. Perfumy należą do rodziny kwiatowo – orientalnej. Chętnie sięgają po nie kobiety zdecydowane i silne, które lubią wyróżniające wonie, a jednocześnie chcą skraplać się zapachami seksownymi i kokieteryjnymi. W wodzie perfumowanej Versace wyczuć można aromat piżma i drzewa sandałowego – utrzymują się one nawet do 24 godzin od skropienia.

Jak utrwalić zapach?

Chcąc cieszyć się trwałością zapachu, warto sięgnąć nie tylko po wyżej wymienione pachnidła. Aby piękne wonie pozostawały z nami na długi czas, trzeba je też odpowiednio stosować. Skórę perfumami należy skraplać w odpowiednich miejscach i zachować właściwe proporcje. Perfumy należy nanosić na skórę w miejscach, w których jest ona najcieńsza i dobrze ukrwiona np. na nadgarstkach. Dobrym rozwiązaniem jest też sięgać po kosmetyki z takiej samej linii zapachowej co perfumy – balsamy, kremy, mgiełki odświeżające.