Zapisani sobie – portal randkowy dla ludzi z wartościami

Jesteś osobą głęboko wierzącą? Kościół i wiara zajmują w Twoim życiu ważne miejsce? Szukasz drugiej połówki, która kieruje się podobnymi wartościami? Sprawdź portal randkowy Zapisani sobie. Znajdziesz tutaj osoby o podobnych wartościach, którym nie w głowie romanse oraz przygodny seks, lecz prawdziwy związek oraz rodzina.

Zapisani sobie — portal randkowy dla ludzi z wartościami

Znalezione obrazy dla zapytania zapisani sobie dla kogo

Portali randkowych dla katolików jest w Polsce sporo. Do jednych z najpopularniejszych należy serwis Zapisani sobie. Na stronie głównej portalu witają użytkowników cytaty z Pisma Świętego oraz złote myśli, np. „Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”.

Zapisani sobie działa od 2007 roku i aktualnie posiada ponad 60 tys. aktywnych użytkowników. Portal skierowany jest do katolickich singli i osób mających możliwość zawarcia sakramentu małżeństwa − samotnych rodziców, osób po rozwodzie cywilnym bez zawartego ślubu kościelnego (lub mających stwierdzenie nieważności sakramentu małżeństwa). Serwis po części ma charakter matrymonialny, a po części jest miejscem poznawania się osób o chrześcijańskich przekonaniach. Na forum serwisu użytkownicy mogą wymieniać się swoimi opiniami, a także informować innych użytkowników o spotkaniach, które organizują, aby wspólnie spędzać wolny czas.

Zapisani sobie — rejestracja

Aby zostać użytkownikiem Zapisani sobie, należy utworzyć konto w serwisie. W tym celu na stronie serwisu kliknij zakładkę Załóż konto. Zostaniesz przeniesiony na stronę z pustymi polami, w których należy podać szereg danych, m.in. wzrost, wykształcenie, czy posiada się i czy chce się mieć dzieci, czy uczestniczy się we mszy świętej (i jak często), stosunek do tytoniu i alkoholu. Należy również zająć stanowisko m.in. w sprawie aborcji, antykoncepcji, czystości przedmałżeńskiej, należy określić się, czy jest się osobą wierzącą i praktykującą. Dzięki temu pozostali użytkownicy będą mogli zobaczyć Twój profil.

Korzystanie z Zapisani sobie jest od 2012 roku płatne. Po ustaleniu loginu oraz hasła należy wykupić abonament. Cena jest przystępna – 25 zł za roczny dostęp. Przelew wykonuje się dopiero po akceptacji podanych danych przez moderatora serwisu. Osoby, które dobrowolnie wspomogły portal, są zwolnione z opłat. Płacić nie muszą również osoby, które zalogowały się przed rokiem 2012.