Zakupy spożywcze online z dostawą do domu – co można zamówić?

Istnieje coraz więcej sklepów spożywczych online, które oferują dostawę produktów do domu. Osoby robiące zakupy przez internet mogą wybierać spośród szerokiego asortyment, np. mięsa, nabiału i innych. Co jeszcze można zamówić, nie opuszczając własnego domu?

Zakupy online – wygodny sposób na robienie zakupów

Internetowe robienie zakupów nie musi ograniczać się wyłącznie do zamawiania elektroniki, mebli, czy odzieży. Powstałe ostatnio aplikacje oraz strony online umożliwiają zrobienie tego samego w przypadku artykułów spożywczych. Obecnie to najwygodniejszy spośród wszystkich dostępnych sposobów na uzupełnienie własnej lodówki i nie tylko.

W jaki sposób zrobić zakupy spożywcze online z dostawą do domu? Jedną z możliwości jest ściągnięcie polecanej przez internautów aplikacji mobilnej InPost Fresh, znajdującej się na stronie https://inpostfresh.pl/ (dostępna jest również w Google Play oraz App Store). Po jej pobraniu wystarczy, że użytkownicy się zarejestrują i złożą zamówienie, które można opłacić m.in.przelewem online lub BLIKIEM.

Oferta sklepów – ser, mięso, świeża kawa i nie tylko

O czym muszą wiedzieć klienci internetowych sklepów spożywczych? O tym, że zamówić mogą niemal wszystko. Zazwyczaj sklepy internetowe nie odbiegają swoim asortymentem od sklepów stacjonarnych. Jedyną różnicą jest to, że wszystkie produkty są w jednym miejscu, więc nie trzeba ich szukać oraz to, że zamówienia można składać 24h na dobę.

Produktów dostępnych w aplikacji InPost Fresh jest ponad 30 tys. Pochodzą one np. z sieci sklepów Makro i Carrefour, ale także z innych mniejszych punktów sprzedaży. Dlatego też użytkownicy InPost Fresh bezproblemowo będą w stanie kupić wysokiej jakości żywność, ale też inne artykuły jak:

  • produkty higieniczne;
  • kosmetyki;
  • żywność dla zwierząt;
  • środki czystości.

Usługa „w Twoim mieście” dotyczy sklepów Carrefour i Makro i dostępna jest w wybranych miastach, m.in. Krakowie, Łodzi, Warszawie i okolicach. Natomiast użytkownicy mieszkający gdzieś indziej mogą skorzystać z opcji „zakupy w całej Polsce”.

Zakupy spożywcze z najlepszymi promocjami, cenami i nowościami

Aplikacja InPost Fresh jest skonstruowana w taki sposób, aby proces zakupów zawsze przebiegał szybko i bezproblemowo. Dodatkowo dzięki niej można zobaczyć dostępność produktów spożywczych oraz sprawdzić najlepsze okazje cenowe. Wygodne zakupy to takie, które zajmują jak najmniej czasu i nie wymagają zrozumienia dziwnych zasad promocyjnych.

Zakupy spożywcze online – najłatwiejszy sposób, by zaoszczędzić czas i pieniądze

Na koszt ogólny robienia zakupów w stacjonarnym sklepie wpływa również potrzeba fizycznego dotarcia do placówki. Za benzynę czy bilety komunikacji miejskiej trzeba zapłacić. Produkty można zanieść do domu pieszo lub przewieźć np. rowerem, ale wtedy dla wielu niemożliwym jest zapakować większą ilość produktów do reklamówek. InPost Fresh umożliwia zamówienie dużych zamówień wprost pod wskazany adres lub w przypadku opcji “w całej Polsce” także do urządzenia Paczkomat®.