Zakochani po uszy [gdzie obejrzeć, odcinki]

Asia i Piotr: Miłość, która przetrwała próbę czasu

Asia i Piotr poznali się dekadę temu jako nastolatkowie i zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Piotr, syn cenionej profesor stomatologii z Krakowa, spędzał beztroskie wakacje nad jeziorem. Asia, dziewczyna z Nowej Huty, dorabiała w lokalnej karczmie. Ich rodzące się uczucie brutalnie przerwała Sylwia, dziewczyna Piotra, która postanowiła, że Piotr zawsze będzie należał do niej. Sylwia, za pomocą wyrafinowanej intrygi, doprowadziła do wyrzucenia Asi z pracy w karczmie, co wywołało skandal. Piotr, po wypadku na łódce, częściowo stracił pamięć i nie szukał Asi. Po długim pobycie w szpitalu, niewiele pamiętał z tamtych wakacji.

Przypadkowe spotkanie po latach

Po latach, Asia i Piotr spotykają się przypadkiem w kamienicy, gdzie Piotr od kilku lat prowadzi z kolegami klinikę dentystyczną. Asia właśnie otwiera tam gabinet weterynaryjny z chłopakiem swojej przyjaciółki. Asia szybko na nowo zakochuje się w Piotrze, czując, że skądś go zna, ale nie może sobie przypomnieć, skąd. Piotr natomiast jest przekonany, że widzi ją po raz pierwszy. Sylwia stara się trzymać ich z daleka od siebie, knując intrygi, ale prawda w końcu wychodzi na jaw. Piotr zaczyna sobie przypominać Asię i tamte wakacje, jednocześnie coraz bardziej wątpiąc w swój związek z Sylwią, która pragnie luksusowego życia, zamiast wspólnego zakładania rodziny. Piotr staje przed wyborem: powrócić do młodzieńczej miłości, czy pozostać przy Sylwii?

Zakochani po uszy: Gdzie obejrzeć?

Serial „Zakochani po uszy” można oglądać na antenie TVN7. Produkcję można również śledzić online na platformie streamingowej WP Pilot.

Zakochani po uszy: Opisy odcinków

Odcinek 395: Adrianna i Michał finalizują formalności związane z inwestowaniem w firmę kosmetyczną. Zbliża się ślub Pauli i Kuby, a Paula jest bardzo podekscytowana, zwłaszcza po otrzymaniu tajemniczej paczki z Włoch. Wiki pomaga Michałowi odnaleźć ukochaną, co prowadzi ją do małego włoskiego miasteczka. Bartek planuje oświadczyć się Tamarze podczas ślubu przyjaciół, ale Tymon proponuje inne rozwiązanie.

Odcinek 393: Malwina jest szczęśliwa, zostanie mamą trójki dzieci, ale martwi się o finanse. Tomek otrzymuje propozycję pracy od Laury. Michał traci klientkę, która wycofała się z inwestycji w jego firmę kosmetyczną, ale Hania i Daniel namawiają mamę prawnika, aby wsparła Michała. Michał wyznaje Hani, że w przeszłości był facetem do towarzystwa Adrianny. Tymon chce odzyskać Julitę i postanawia ją chronić, gdy ta skarży się, że ktoś ją śledzi.

Odcinek 392: Natalia cieszy się z powrotu do pracy w bistro i odbudowy przyjaźni. Dziewczyny składają śluby przyjaźni, aby nie dopuścić do jej ponownego rozpadu. Sonia dowiaduje się o kamerze ukrytej przez Tymona. Tymon wyznaje jej miłość do synka i pragnienie bycia dla niego ojcem. Wojtek zaczyna pracę w agencji fotograficznej i opuszcza klub go-go. Malwina, po zrobieniu testu ciążowego, odkrywa, że jest w ciąży.

Odcinek 391: Tymon czuje zazdrość o synka i obawia się, że Kacper go zastąpi. Pożycza kamerę od pani Joli, aby obserwować Sonię i Stasia. Marcel, pijany, awanturuje się w klinice i zostaje odesłany do domu. Asia i Wiki zabierają Natalię do bistro, a pani Halinka oferuje jej pracę. Bartek planuje oświadczyć się Tamarze.

Odcinek 390: Daniel spieszy do Polski, by być z Hanią. Asia i Wiki chcą dowiedzieć się, co dzieje się z ich dawną przyjaciółką Natalią. Gdy docierają do niej, Natalia przyznaje, że unikała ich ze wstydu, bo nic jej w życiu nie wyszło.

Odcinek 389: Halina jest podekscytowana wizytą Asi i Piotra z dziećmi. Zbliża się ślub Pauli i Kuby. Pani Jola odkrywa kradzież pieniędzy przez Elizę, która zgłasza publikację nagrania bez zgody. Daniel dowiaduje się, że Eliza zniszczyła jego związek, a Hania i Daniel wyjaśniają sobie wszystko i Hania wraca do Polski. Asia z dziećmi spotyka się z Wiki i najbliższymi w bistro.

Odcinek 387: Radek, alarmowany przez Olę, wchodzi do mieszkania Karoliny i znajduje ją w rozsypce. Dentysta zostaje z nią, a gdy przychodzi Marcel, wyrzuca go. Ola rozwiązuje spółkę z Klarą. Tymon martwi się o Julitę, a Sonia i Kacper umawiają się na kawę.

„Zakochani po uszy” to serial pełen emocji, zawiłych relacji i niespodziewanych zwrotów akcji. Oglądając go, możemy śledzić losy bohaterów, którzy zmagają się z miłością, zdradą i wyzwaniami życia codziennego.