Wyprzedaż ZARA – daty letnich i zimowych wyprzedaży

Wyprzedaż w ZARA wzbudza zawsze ogromne zainteresowanie. Wszyscy zadają sobie pytanie: kiedy startuje? Biorąc pod uwagę poprzednie lata, można wywnioskować, że w tym roku wyprzedaż ZARA odbędzie się w podobnym terminie. Poniżej znajdziesz daty startu letnich i zimowych wyprzedaży w ZARA. Już teraz zapisz je w swoim kalendarzu. Kto pierwszy ten lepszy!

Wyprzedaż ZARA — daty letnich i zimowych wyprzedaży

Na wyprzedaże w Zarze czekają wszystkie fanki marki. Wprawdzie na stronie internetowej ZARA znajduje się zakładka „special prices”, gdzie co jakiś czas pojawiają się przecenione artykuły z aktualnej kolekcji, ale wybór nie jest tam zbyt duży. Najwięcej ubrań oraz dodatków przecenianych jest dwa razy w roku — w grudniu (wyprzedaż zimowa) oraz w czerwcu (wyprzedaż letnia). Data wyprzedaży letniej przypada na okres około 20 czerwca, za to wyprzedaży zimowej co roku rozpoczyna się tego samego dnia.

Zimowa wyprzedaż ZARA

Zimowe wyprzedaże rozpoczynają się 26 grudnia, ale tylko w aplikacji mobilnej i sklepie online na zara.com. Użytkownicy aplikacji ZARA mogą zrobić zakupy dwie godziny wcześniej, czyli o godzinie 20.00. Wyprzedaż ZARA w sklepach stacjonarnych rusza 27 grudnia. Tradycyjnie podczas pierwszego etapu wyprzedaży ubrania i dodatki będą przecenione od -20% do -50%. Na rabaty do -70% trzeba będzie poczekać na drugą turę przecen.

Letnia wyprzedaż ZARA

W 2019 roku wiosenno-letnia wyprzedaż ZARA rozpoczęła 20 czerwca o 22:00 online, a dzień później we wszystkich salonach stacjonarnych. Dlatego trzymajcie rękę na plusie już z początkiem czerwca. Standardowo, na początku rabaty w hiszpańskiej sieciówce wynoszą od -30% do -50%. Dopiero w drugiej turze wyprzedaży można liczyć na obniżki w wysokości do -70%.

Wyprzedaż ZARA — co warto kupić?

Podczas zimowej wyprzedaży w Zarze warto kupić ponadczasową puchową kurtkę oraz beżowy płaszcz z paskiem. Wyprzedaż ZARA to także dobry moment na zainwestowanie w buty skórzane oraz na zakup sukienki na Sylwestra. W tym roku, w ofercie Zary znajdziesz mnóstwo imprezowych sukienek z asymetrycznymi dekoltami, cekinami i lekkim tiulem.

Letnie wyprzedaże w Zarze to dobry moment, żeby odświeżyć swoją szafę i kupić ponadczasowe letnie klasyki lub hity ostatniego sezonu. W tym roku warto kupić kapelusz typu „bucket hat”, spódnicę w cętki oraz torebkę z wikliny. Nasz numer jeden to luźna sukienka o długości maxi w kwiaty. Jeśli wolisz coś klasycznego, to wybierz lnianą sukienkę w niebieskie pasy i wygodne klapki ze skrzyżowanymi paskami.