Wiosenne inspiracje z lakierami hybrydowymi

Wiosna już niebawem ponownie zawita do naszej rzeczywistości. Więcej słonecznych dni, kwitnące, pachnące kwiaty, zieleniące się drzewa, radosny świergot ptaków – jest na co czekać! Wiosna to czas kiedy po miesiącach niskich temperatur i chodzenia w grubych ubraniach, możemy nieco odświeżyć naszą garderobę.

Wiosenne trendy stylizacyjne

Wraz ze zmianą zimowej odzieży na lżejsze kreacje, warto również zastanowić się nad wiosenną stylizacją paznokci. Chcesz dowiedzieć się, co będzie modne w nadchodzących miesiącach? Zapraszamy na krótki przewodnik po najgorętszych trendach manicure na wiosnę 2020 – https://www.indigo-nails.com/blog/pl,najmodniejsze-paznokcie-na-wiosne-2020-poznaj-najgoretsze-trendy-sezonu.html!

Gorączka sobotniej nocy, czyli dyskotekowy styl lat 70-tych i 80-tych

Po pierwsze możemy spodziewać się wielkiego powrotu szalonej estetyki lat 70-tych i 80-tych ubiegłego wieku. Dyskotekowe szaleństwo odzwierciedlone w radosnych barwach – rozbielonym różu i błękicie, mięcie, brzoskwini oraz melonie. Jeśli lubisz połączenie odważnych odcieni z abstrakcyjnymi wzorami zakochasz się w tym trendzie!

Retro romantyzm – subtelnie i dziewczęco

Kobiety, które preferują bardziej stonowane stylizacje, zachwycą się natomiast pastelowym manicurem stworzonym w klimacie retro romantyzmu. Estetyka ta to propozycja dla klientek ceniących sobie dziewczęcy i subtelny look. Masz w sobie wrażliwą romantyczkę? Trend ten jest właśnie dla Ciebie!

Makijaż i hybryda – połączenie idealne

Coraz częściej kobiety korzystające z manicure’u hybrydowego pragną, aby tworzył on spójny koncept z makijażem. Jeśli pragniesz, aby Twój make-up współgrał z hybrydą, koniecznie odwiedź profesjonalną kosmetyczkę, która pomoże wybrać Ci korespondujące ze sobą odcienie i stworzy niepowtarzalną stylizację.

O tym, że wiosnę czuć powoli w powietrzu, doskonale wie Indigo Nails, które przygotowuje się do premiery nowej kolekcji Think Spring. Jak sama nazwa wskazuje będzie to seria lakierów hybrydowych oferujących najciekawsze trendy na zbliżające się miesięce. Chcesz wyglądać pięknie i modnie? Koniecznie wypatruj wiosennej kolekcji Think Spring!