Vinted rozpoczął współpracę z InPost

Vinted to serwis, który umożliwia wymianę i sprzedaż odzieży używanej, oraz akcesoriów. Często można tu znaleźć perełki z metkami luksusowych marek w przystępnych cenach. Od 1 października Vinted rozpoczął współpracę z największym w Polsce operatorem logistycznym — InPost. Zobacz, co na tym zyskasz.

Serwis Vinted nawiązał współpracę z InPost

Znalezione obrazy dla zapytania vinted współpraca z inpost

„Wygoda i łatwa obsługa przesyłek i odbiorów jest kluczowa dla klientek i klientów Vinted.pl, którzy swoje zakupy w większości realizują poprzez aplikację platformy. Zakupy są wspomagane przez dedykowaną naszym klientom aplikację InPost Mobile — zawierającą wszystkie dane dotyczące realizacji dostawy — obecnie to najnowocześniejsze rozwiązanie w branży logistycznej, które w pełnym zakresie chroni wszelkie operacje i wrażliwe informacje, a przede wszystkim skraca czas obsługi. Użytkownicy Vinted.pl od października mogą szybko i bez kolejek odbierać wyczekiwane zakupy i nadawać przesyłki z towarami, które równie szybko sprawią radość innym” – mówi prezes InPost Rafał Brzoska.

Zarówno InPost, jak i Vinted aktywnie wspierają działania proekologiczne. InPost inwestuje w samochody elektryczne, dostarcza wiele paczek do jednego Paczkomatu, by redukować emisję CO2 do atmosfery i zużywać mniej paliwa. Z kolei Vinted wpisuje się w modny trend zero-waste. Dzięki serwisowi rzeczy niepotrzebne jednym, zyskują nowe życie dzięki drugim.

Vinted i InPost – korzyści dla Użytkowników

Z okazji rozpoczęcia współpracy przez InPost oraz Vinted, Użytkownicy serwisu Vinted mogą skorzystać z darmowego nadawania i odbierania swoich przesyłek, aż do 21 listopada!