Ubranka dla niemowląt – gdzie szukać produktów z bezpiecznych dla malucha materiałów?

Wiele mam wypytuje się wzajemnie o sklepy, w których warto kupować niemowlęce śpioszki i koszulki, kierując się w dużej mierze poszukiwaniem oszczędności. Nic dziwnego, w końcu szkrab rosnący jak na drożdżach nie ponosi tych samych ubranek zbyt długo. Poszukując korzystnych cen, nie zapominaj o bezpieczeństwie i komforcie Twojego malucha, który na dobry start musi mieć wszystko, co najlepsze!

Ważny nie tylko design, ale rodzaj materiału

Każda mama starająca się zadbać o malucha jak najlepiej powinna nie ulegać impulsom i presji zakupów. Często niskie ceny dotyczą ubranek dla niemowląt wykonanych ze sztucznych materiałów. Surowce te nie pozwalają delikatnej skórze dziecka oddychać, co może doprowadzić nawet do odparzeń. Najlepiej jest od razu zwracać uwagę na skład i wybierać produkty bawełniane.Czy to oznacza, żeby trzymać się wyłącznie surowców pochodzenia naturalnego? Niekoniecznie! Bawełna nie sprawdzi się na każdą porę roku, nieraz aby ubranko było grubsze i cieplejsze potrzebuje domieszek. Ponadto naturalne surowce nie zawsze są dobre: owcza wełna potrafi uczulić i podrażnić skórę. Jeśli w składzie interesującego Cię ubranka dla niemowląt znajdziesz dodatki sztuczne lub syntetyczne, takie jak poliester, wiskoza czy poliamid – sprawdź, czy producent używa włókien z certyfikatem Oeko Tex Standard. To powszechny  test, wykluczający obecność toksycznych i niebezpiecznych substancji, które często wynikają z użycia najtańszych i potencjalnie szkodliwych barwników.

Rampersy, śpioszki, drobne kombinezony, a także wiele innych ubranek i akcesoriów dla niemowląt znajdziesz w internetowym sklepie polskiego producenta I Love Milk. Właśnie ta oferta jest godna polecenia, gdyż ubranka są szyte w Polsce, a każdy produkt jest wykonany z certyfikowanych, w pełni bezpiecznych dla dziecka materiałów. Warto zajrzeć tam w poszukiwaniu ubranek w stylu matchy matchy. Co to takiego? Matchy matchy to nic innego, jak identyczne ubranka dla dziecka i mamy lub starszego rodzeństwa. Świetny i uroczy ubiór dla dwójki lub całej, domowej ekipy,  który może towarzyszyć we wspólnie spędzanym czasie, uroczystości rodzinnej czy pamiątkowej sesji zdjęciowej. 

Ubranka dla niemowląt I Love Milk oprócz bardzo dobrej jakości surowców mają urokliwe, często niepowtarzalne wzory uwielbianych przez najmłodszych zwierzątek i nawiązujących do cudnego okresu dzieciństwa. Linia basic rozśmiesza napisami, takimi jak rozrabiaka, urwis, czort. Rodzaj nadruku możesz dopasować do temperamentu swojej pociechy.

Rampers to wspaniały pomysł na prezent dla chrześniaka i nowego członka rodziny. Zadbaj o to, by Twoje oczko w głowie miało stylowe i przyjemne dla skóry ubranka przez cały rok.