Ubieraj się klasycznie – blog dla kobiet z klasą

Na blogu Ubieraj się klasycznie znajdziesz informacje, jak zbudować swój wizerunek zgodnie z charakterem i osobowością, a nie z tym co akurat dyktują trendy oraz magazyny modowe, czy fashionistki.

Autorka bloga Ubieraj się klasycznie, Maria Młyńska, porusza zagadnienia dotyczące etyki w modzie, poznawania własnego ciała oraz pozytywnego podejścia do togo, co nam zaoferowała natura. To również informacje na temat rozwoju wewnętrznego, świadomego kupowania oraz wyrażenia siebie przez modę.

Blog Ubieraj się klasycznie skierowany jest do kobiet, które kochają klasykę. Ale wg autorki, klasyka to nie biała koszula, o której mówią wszyscy eksperci związani z modą, ale ta, w której czujesz się idealnie.

„Każda z nas ma swoją klasykę, tylko musi ją odkryć. Każdej z nas, co innego w duszy gra. Każda z nas reaguje inaczej, śmieje się inaczej i inaczej maluje usta. Jeden człowiek jest zlepkiem różnych indywidualnych cech, które ubranie może podkreślić. Właśnie dlatego warto zająć się swoim wyglądem, pomyśleć o nim i odkryć odpowiednie, optymalne elementy, które obramują ten niesamowity twór – osobowość. Dlatego ubieraj się tak, jak chcesz, ubieraj się idealnie, ubieraj się klasycznie.” – mówi Maria Młyńska.