Trendy wiosna-lato 2019: kabaretka

Kabaretka to trend, który będzie kontynuowany w sezonie wiosna-lato 2019. Już w zeszłym roku była hitem, dzięki niszowej marce Staud.

Tegoroczne pokazy mówiły głośno i wyraźnie: aby uzyskać ciekawą stylizację, baw się różnymi wzorami i ich kontrastami. Jak sprawić żeby klasyczna sukienka nabrała charakteru? Załóż na nią sukienkę kabaretkę, odsłaniając pod jej wycięciami odważne kolory.

Jak nosić kabaretkę? Wzoruj się na strojach z pokazów najważniejszych projektantów mody. Dior uczy, jak dopasować ją do bielizny, a Altuzarra skupia się na mieszance różnych motywów szydełkowych. Mix i match to reguła, którą przestrzega JW Andersona, który ukazał kabaretkę w stylu boho. Chloé również dodaje artystycznego akcentu do swoich strojów z udziałem kabaretki. Jesteś zakochana w metalowych dpdatkah? Saint Laurent, Louis Vuitton i Paco Rabanne są najlepszymi źródłami inspiracji dzięki ich wspaniałej metalowej siatce i gwiazdkowatym sukienkom mini.

Zakochałaś się już w kabartce? Odkryj w poniższej galerii najfajniejsze stylizacje z pokazów mody kolekcji mody wiosna-lato 2019.

All the Trends You Need to Know from the Spring 2019 Runways - Spring 2019 Fashion Trends for Women - NETTING

Défilé Chloé printemps-été 2019 Prêt-à-porter - Madame Figaro

The Top 7 Trends From Milan Fashion Week Spring 2019 - Fashionista

All the Trends You Need to Know from the Spring 2019 Runways - Spring 2019 Fashion Trends for Women - NETTING

Tendances mode femme été 2019

Christian Dior Spring/Summer 2019 Ready-to-Wear | British Vogue

J.W.Anderson - Spring/Summer 2019 - Look 6

Ports 1961 - Spring/Summer 2019 - Look 20