Szukasz prawdziwych fachowców? Sprawdź „Facetów do wynajęcia”!

Gorący romans, który rozpala wyobraźnię? Historia, która wciąga tak, że czyta się ją bez wytchnienia? Cykl „Faceci do wynajęcia” łączy w sobie wszystkie te cechy. Te z pozoru banalne historie mają w sobie coś więcej. Opowiadają o problemach w relacjach, poszukiwaniu swojego sposobu na szczęście, a wszystko to okraszone sprawami, które dotykają każdego z nas. Nigdy nie wiesz, kiedy spotkasz fachowca, który odmieni Twoje życie. Na kanwie tego pomysłu powstał cykl, który ma już rzesze fanów.

Co przyciąga do „Facetów do wynajęcia”?

Dotychczas ukazały się trzy tytuły: „Trener. Szczyt formy”, „Ogrodnik. Raj odnaleziony” oraz „Kucharz. Na ostro”. Mimo że każda z części traktuje o innych bohaterach, są pewne punkty wspólne dla wszystkich książek. Każda dotyczy młodej kobiety, która w pewnym momencie swojego życia natrafia na prawdziwego fachowca.

Życie obfituje w niespodziewane zwroty akcji. Czasami przypadkowe spotkanie z kimś, kto ma jedynie wykonać dla na usługę, zmienia absolutnie wszystko. Może być to trener, który pomaga nam wrócić do formy. Ogrodnik, który zadba o naszą zieleń albo kucharz, który będzie przygotowywał dla nas przyjęcie. Nigdy nie wiemy, kiedy i gdzie czeka na nas płomienne uczucie.

Książki, które pozwalają oderwać się od rzeczywistości

Cykl został wydany przez Wydawnictwo Kobiece. Specjalizuje się ono w pozycjach, które mają dostarczać rozrywki i wzbudzać emocje. Są skierowane do czytelników oraz czytelniczek, które w literaturze szukają przede wszystkim chwili wytchnienia. Romans jest znany jako gatunek od wieków. Wiele z pozycji, które przeszły do klasyki światowej literatury, to powieści z wątkiem romantycznym w tle. Rodzinne perypetie, pokonywanie przeciwności losu oraz związek dwojga ludzi są stałymi motywami, które pojawiają się bez względu na epokę.

„Faceci do wynajęcia” rozpalają wyobraźnię

Nie zawsze mamy ochotę na wymagającą literaturę. Czasami przy zabieganym życiu, wypełnionym po brzegi ważnymi sprawami i dużą odpowiedzialnością mamy ochotę sięgnąć po coś lżejszego. Cykl z fachowcami w tytule jest właśnie taką książkową rozrywką. Jest świetnym pomysłem na zajęcie czasu podczas długiej podróży, lekturą, która umili pobyt na plaży, czy czymś podczytywanym w domu w wolnych chwilach. Może być też doskonałym prezentem dla przyjaciółki lub innej bliskiej kobiety.

Przeniesienie się w świat, gdzie wszystko kończy się dobrze mimo początkowych trudności, daje nadzieję. Daj się zatem porwać bohaterom serii „Faceci do wynajęcia” i poczuj, jak wygląda współczesny romans.