Sprawdzony laser do depilacji

Kobiety w trosce o swój wygląd oraz o pewnego rodzaju poczucie estetyki często decydują się na zabieg depilacji laserowej. Wynika to z chęci ładnego prezentowania się w kostiumie kąpielowym, w bluzce na ramiączkach albo w mini spódniczce. To ostatnimi czasy bardzo popularny zabieg i jego efekty zachwycają!

Depilacja laserowa umożliwia usunięcie włosków z poszczególnych partii ciała na długi okres czasu, a nawet na zawsze! Jaki laser do depilacji jest najlepszy? Warto zapoznać się z poniższym tekstem i dowiedzieć się najważniejszych informacji o depilacji laserowej, jeśli poważnie zastanawiasz się nad tym by się jej poddać.

Jedna z lepszych form depilacji

Niewątpliwie to właśnie depilacja laserowa bywa najbardziej skuteczna i jej efekty utrzymują się bardzo długi czas. Jak to się dzieje? Skuteczność lasera do depilacji wynika ze ścisłego związku z fototypem skóry i włosów.

Laserem można usunąć owłosienie zarówno z twarzy jak i z całego ciała. Laser do depilacji emituje wiązki lasera, które pochłania melanina. Melanina jest jednym ze składników włosa. Dzięki temu włos się osłabia i po jakimś czasie wypada.

Efekty dzięki regularności zabiegów

Jeśli Twoim marzeniem jest osiągnięcie gładkiej skóry bez grama włosa to licz się z tym, że trzeba poświęcić na zabiegi odpowiednią ilość czasu. W zależności od tego jaki obszar skóry chce się depilować zajmie to minimum godzinę czasu, jeśli nie więcej.

Laser do depilacji jest bardzo precyzyjny, ale nie należy do najszybszego akcesorium medycyny estetycznej. Wymaga bardzo uważnego użytkowania. Dla dobrych, satysfakcjonujących efektów nie daj się zniechęcić tej ilości czasu jaką poświęcisz na depilację. Dzięki temu żaden włos nie będzie Ci straszny.

Czas, czas i jeszcze raz czas

Wiesz już, że musisz przywyknąć do długości czasu zabiegu. Pamiętaj również, że bardzo ważna jest systematyczność w wykonywaniu zabiegów depilacji laserem. Nie będziesz mieć dobrych efektów zabiegów, jeśli do depilacji będziesz podchodzić w nieregularnych odstępach czasowych.

Jeden zabieg raz na pół roku i oczekujesz gładkiej skóry bez żadnego włosa? Zapomnij! Do osiągnięcia wymarzonej skóry potrzebujesz minimum sześciu, a nawet dziewięciu zabiegów.

Wszystko zależy od włosa

Myślisz, że włosy synchronizują się i wspólnie rosną? Nic bardziej mylnego. Musisz wziąć to pod uwagę decydując się na depilację laserową. Laser do depilacji, niezależnie od tego jak dobry jest, jest uzależniony od tego jak rośnie Twój włos.

Kiedy przeprowadzany jest zabieg depilacji część włosów znajduje się w fazie aktywnego wzrostu. Depilacja ma na celu przerwać ten wzrost i doprowadzić do obumarcia włosa. Wszystko jednak wymaga czasu.

Każda skóra jest inna i każdy włos jest inny. U niektórych będą one silniejsze – wtedy będzie wymagana większa ilość zabiegów. U niektórych włos będzie słabszy – wtedy zabiegów będzie zaskakująco niewiele.

Laser rubinowy – od niego się zaczęło

Warto wspomnieć o laserze, który już przeminął. Laser rubinowy był wykorzystywany do usuwania owłosienia i emitował wiązkę światła o długości 694 nm. Obecnie nie znajdziesz już jego w ofercie gabinetów estetycznych.

Laser aleksandrytowy

To nie najważniejsza informacja, ale warto wiedzieć, że laser ten emituje wiązkę światła o długości 755 nm. Jeśli posiadasz jasną cerę i jasne włosy – to laser do depilacji, który sprawdzi się w Twoim przypadku idealnie!

To o jego zastosowanie na Twojej skórze pytaj w gabinetach medycyny estetycznej. Udaj się do odpowiedniego miejsca, gdzie działa wykwalifikowana kadra specjalistów. Na pewno otrzymasz wszystkie potrzebne informacje!

Laser diodowy

Wiązka laserowa emitowana przez laser diodowy ma długość 800-810 nm. Jeśli posiadasz jasną karnację, ale ciemne owłosienie – to będzie laser do depilacji idealny dla Ciebie! To technologia, która uszczęśliwiła już wiele kobiet. Pozwól sobie na ten luksus i zafunduj sobie depilację laserową na najwyższym poziomie!

Laser neodymowo – yagowy 

Masz ciemną karnację? Przemyśl zastosowanie lasera do depilacji, który określany jest jako neodymowo – yagowy. Długość fali lasera to 1064 nm! To laser działający głęboko, działa bez problemu na barwnik włosa i gwarantuje wspaniałe efekty.

Trzy w jednym?

To prawdziwy przełom w depilacji! Laser, który łączy wszystkie trzy omówione u góry lasery, podwyższył skuteczność depilacji laserowej.

Technologia, która zawiera w sobie laser aleksandrytowy, diodowy i neodymowo – yagowy, emituje wszystkie trzy wiązanki lasera i zapewnia stuprocentową skuteczność w redukcji owłosienia. To laser do depilacji, o który warto pytać w pierwszej kolejności!

Więcej znajdziesz tutaj: https://medikapoland.pl