Spodenki rowerowe na salonach

Czy pamiętasz spodenki rowerowe popularne w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych? Patrząc na kolekcje wiosna-lato 2018, można śmiało stwierdzić, że znów są modne! Na pokazie Fenty x Puma spodenki rowerowe mają charakter motocyklowy, z kolei Tommy Hilfiger ozdobił je czarnymi i białymi kwadratami na wzór bandery Formuły 1, a Off-White zamienił je w super elegancki kawałek, dopasowując je do białej marynarki i sandałów Jimmy Choo.

Fenty X Puma spring 2018 look (photo courtesy of Vogue.com)

So many celebrities are wearing cycling shorts that we had to take note. Read on to see our definitive breakdown of the controversial trend.

Tommy Hilfiger

Off-White SS 18

Do fanek rowerowych spodenek z pewnością należy Kim Kardashian, która nosi je już od roku 2016, a w tym roku miała je nawet na czerwonym dywanie!

Kim Kardashian 2018

Kim Kardashian

Kim Kardashian Shows Off Slim Figure While at the Studio

Kim Kardashian 12/01/17

Również siostry Kim Kardashian, Kourtney i Kendall, pokazały, jak łączyć rowerowe spodenki z luksusowymi ubraniami i akcesoriami. Z kolei przyjaciółka Kendall, Bella Hadid, podczas ostatniego festiwalu filmowego w Cannes, świetnie bawiła się na imprezie Magnum w srebrnych spodenkach rowerowych do przyciętej podkoszulki. Spodenki rowerowe noszą wszystkie najlepsze ikony mody w USA, łącząc je z eleganckich rzeczami, takimi jak marynarki, wysokie obcasy i bluzy.

Kourtney Kardashian sighting,

Always on the go: Kendall Jenner was seen leaving her NYC residence with a bodyguard on Thursday afternoon

How To Style Bike Shorts

Bella Hadid Switched Her Naked Red Dress for Skintight Silver Bike Shorts at Cannes- HarpersBAZAAR.com

Potrzebujesz sugestii z czym nosić spodenki rowerowe? Łącz je z przyciętymi bluzkami i bluzami. Szukasz oszałamiającego stroju? Nie bój się dobierać do nich odważnych detali, takich jak np. kryształy! Zobacz w naszej galerii, jak spodenki rowerowe mogą nadać super fajny wygląd.

bike short outfits for summer - how to wear a white blazer

bike shorts outfits statement top

Tie up a white button-down over black bike shorts and top and, boom, you're done.

Image result for bike shorts sandals

bike shorts outfits bright blazer