Sinsay wyprzedaż – kiedy zaczynają się letnie i zimowe wyprzedaże, ile procent zniżki i co kupić?

W sklepach popularnej marki Sinsay 2 razy do roku odbywa się wielka wyprzedaż asortymentu sięgająca 60, a nawet 70%! Warto wiedzieć, że idąc za hasłem Sinsay wyprzedaż warto zerknąć nie tylko do sklepów stacjonarnych, ale również do głównego sklepu internetowego, ponieważ akcja obejmuje wszystkie miejsca sprzedażowe tej marki! Kiedy zaczynają się letnie i zimowe wyprzedaże w Sinsay? Poniżej znajdziesz na to pytanie odpowiedź!

Sinsay wyprzedaż letnia i zimowe – ile można oszczędzić i co obejmuje promocja?

Wielkie cięcie cen w Sinsay dotyczy wszystkich produktów, których ceny obniżono i są one widoczne online i w salonach. Wśród nich: rewelacyjne sukienki marki, szorty, bluzki damskie, cała gama różnorodnych spódnic, topy, sandały (zarówno damskie, jak i młodzieżowe), koszulki z różnych sezonów, czapki z daszkiem, modne kombinezony dla kobiet w wersjach wakacyjnych, ale i drobne gadżety jak np. etui na telefony komórkowy.

W cenach nawet do 70% niższych można też kupić spódnico-spodnie, akcesoria i dodatki wakacyjne, bieliznę damską, a dokładniej biustonosze, marynarki męskie, stroje kąpielowe, szorty dresowe i wiele innych.

Największy wybór znajdziemy w dziale odzieży letniej, więc po wakacjach ceny tych produktów poszybowały w dół i można się w nie zaopatrzyć na kolejny sezon.

Kiedy zaczynają się wyprzedaże w Sinsay?

Wyprzedaży należy spodziewać się w następujących okresach:

  • Wyprzedaż letnia: koniec czerwca.
  • Wyprzedaż zimowa: połowa grudnia.

Ile można oszczędzić?

Regularne ceny przycina się do różnych poziomów, dla różnych produktów np.

  • Szorty damskie i męskie średnio 40-50% procent taniej
  • Bluzki na ramiączkach ok. 20-30% taniej
  • Koszule nawet do 60%
  • Trendy kombinezony wakacyjne do 35%
  • Sukienki 17-20%
  • Buty, zwłaszcza sandały 17-30%
  • Japonki nawet 50%

Kobietom spodoba się także znacząca obniżka modnych torebek Sinsay, zarówno tych projektowanych z myślą o lecie, jak i o jesieni.

Ważne: Wyprzedaż Sinsay w maksymalnych zniżkach może osiągnąć nawet siedemdziesiąt procent pierwotnej ceny, ale jest to oferta dotycząca jedynie ok 10% towaru, dlatego warto uważnie przeglądać półki i kategorie w sklepie internetowym tak, żeby tych najkorzystniejszych zniżek nie przegapić.

Dodatkowo w sklepach Sinsay można trafić na inne zniżki i promocje. Są to m.in. atrakcje cenowe z okazji Black Friday (zawsze w piątek po czwartym czwartku listopada), okazjonalne wyprzedaże międzysezonowe najczęściej w kwietniu, sierpniu, październiku oraz na przełomie stycznia i lutego. Dalej ważnym punktem polowania na tanie zakupy są przeceny po świętach i te związane z początkiem nowego roku.