Romantyczny pobyt w Karpaczu

Zaplanowanie romantycznego wyjazdu nie jest takie łatwe. Zobacz co Karkonosze i okolice mają do zaoferowania.

Jaki nocleg wybrać na urlop we dwoje

Wybór w Karpaczu noclegu zależy tylko od waszych preferencji. Jeżeli ważna jest dla was intymności, polecamy fantastyczne apartamenty. Nowoczesny wystrój gwarantuje komfortowy wypoczynek. Wiele z nich posiada kominek. Idealny wieczór to wino, muzyka i kolacja przy świecach, a potem relaks przy kominku. Dla par pragnących odpocząć od gotowania proponujemy wypoczynek w przytulnym pensjonacie. Np. pensjonat „Karkonoski SPA” z wyśmienitą kuchnią. Dodatkowym atutem jest strefa SPA z bogatą ofertą zabiegów. Do dyspozycji gości jest także sauna i jacuzzi. Taki wypad to idealny prezent dla ukochanej.

Magiczne pałace

W okolicy Karpacza znajduje się bardzo dużo różnych pięknych pałaców. Jednym z najbardziej urokliwych jest ten w Wojanowie. Bardzo dużo par chętnie go odwiedza, spacerując i podziwiając okolice. Pałac bardzo często służy jako tło do romantycznych sesji narzeczeńskich. Równie pięknym miejscem jest pałac na wodzie w Staniszowie. Warto dodać, że pałace obecnie są też hotelami. Posiadają również restauracje serwujące pyszne dania. Czy jest bardziej nastrojowe miejsce na odpoczynek dla zakochanych niż pałac? Jeżeli po zwiedzaniu pałacyków będziecie odczuwać niedosyt ciekawych miejsc, możecie odwiedzić także któryś z okolicznych zamków.

Atrakcje dla zakochanych

Podczas wizyty w Karpaczu pary mogą wybrać się na zwiedzanie świątyni „Wang”. Ta drewniana konstrukcja to wizytówka tej miejscowości. Budowla do Karpacza przybyła aż z Norwegii w XIX wieku. Podczas urlopu w Karkonoszach szkoda ominąć tak ciekawą atrakcję. Okolice Karpacza to raj dla miłośników długich pieszych wycieczek. Malownicze widoki, spacery po górskich szlakach to coś, co każdego roku przyciąga wiele par. Jeżeli natomiast nie jesteście miłośnikami pieszych wycieczek, możecie odpocząć w którymś z aquaparków lub odwiedzić okoliczne miasteczka jak, chociażby cieplice z pięknymi parkami. Wystarczy, że wybierzecie w Karpaczu noclegi i możecie pakować walizki i cieszyć się wspólnym urlopem.