REZI STYLE – jedyny oficjalny sklep Reziego!

Remek, Rezigiusz lub Rezi – tak naprawdę nazywa się Remigiusz Jakub Wierzgoń i urodził się 11 września 1996 roku w Rybniku, jednak większość życia spędził w Wodzisławiu Śląskim, gdzie nadal mieszka ze swoją rodziną: mamą, tatą i młodszą od niego o 2 lata siostrą – Wiktorią. Swoją przygodę z Youtube rozpoczął w 2010 roku od nagrywania filmików z  gry Metin2, nie uzyskując jednak większych sukcesów. Swoją popularność zaczął zdobywać dopiero w momencie nagrywania filmików z gry Mincecraft. Poza Youtube pasją Remka jest jazda na motocyklach typu Enduro, na których jeździ od czasu ukończenia gimnazjum. Za tą pasją kryje się również utworzony przez Remka Enduro Style, czyli bardziej ekstremalny odpowiednik Rezi Style. Dzięki tej zajawce stworzył też kilka filmików z Rafałem Sonikiem.

Obecnie Rezi jest największym gamingowym youtuberem w Polsce, który często uczestniczy w różnych meet-upach oraz wydarzeniach, na które przybywa wielu graczy oraz jego fanów. Swoją popularność wykorzystuje również do celów charytatywnych, dzięki czemu udało mu się zebrać ponad 300 tys. zł dla Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Wraz ze swoim ojcem prowadzi firmę drukarską VRIK, której nazwa pochodzi od pierwszych liter imion wszystkich członków jego rodziny. To właśnie tu powstają wszystkie produkty pod marką Rezi Style.

W internetowym sklepie Rezi Style można kupić ubrania damskie, męskie i młodzieżowe, głównie bluzy, t-shirty i różne gadżety.

Sklep znajduje się tam gdzie mieszka Rezi i Martyna. Zerknijcie też koniecznie na jego instagram !