Przygotuj się na letnie wyprawy razem z Lidl Polska

Z każdym dniem staje się coraz cieplej, a my coraz częściej marzymy o przygodach na łonie natury i wakacyjnych podróżach. Bez względu na to, czy planujemy kemping wśród dzikiej przyrody czy leniwe dni spędzone na plaży, zanim wyruszymy na letnią wyprawę, musimy upewnić się, że mamy wszystko, co potrzebne do nowych przygód. Już od poniedziałku, 27 maja, w sklepach Lidl Polska będzie można znaleźć sprzęt oraz niezbędne akcesoria na wakacyjne wyjazdy!

W tym sezonie coraz więcej osób łączy swobodę i komfort życia na świeżym powietrzu. Pola namiotowe, wspólne ogniska i wieczorne rozmowy pod gwiazdami – kto nie chciałby doświadczyć takiej przygody? Już od poniedziałku, 27 maja, w ofercie Lidl Polska pojawią się akcesoria, które idealnie sprawdzą się podczas kempingu. Sieć proponuje m.in. przenośną lodówkę elektryczną o pojemności 29 l (199 zł/zestaw), która chłodzi do ok. 20°C poniżej temperatury otoczenia, zastawę stołową kempingową (34,99 zł/zestaw) – zawierającą 33 elementy, w tym głębokie i płaskie talerze, miski, tacki oraz sztućce, a także kempingowy zestaw kuchenny (49,99 zł/zestaw) z garnkiem, talerzami, kubkami i sztućcami. W ofercie znajdziemy również wodoodporny namiot kempingowy dla 2 osób w niższej cenie o 20 zł, teraz za 129 zł/zestaw, namiot kempingowy dla 4 osób za 199 zł/zestaw oraz matę termiczną (29,99 zł/szt.). Relaks między drzewami zapewni również dostępny w ofercie hamak (49,99 zł/zestaw).

Dla miłośników sportów wodnych, Lidl Polska od poniedziałku proponuje kajak pneumatyczny dla 2 osób marki Crivit (899 zł/zestaw). W zestawie znajdują się 2 podwójne wiosła, pompka dwutłokowa, plecak, 2 płetwy wtykowe, 2 siedziska i zestaw naprawczy. W ofercie online sieci znajdą się również deska do pływania Touring-SUP (1499 zł/zestaw) oraz deska SUP Active (1299 zł/zestaw).

Miłośnicy plaż również znajdą coś dla siebie! Lidl Polska oferuje sofę dmuchaną (59,90 zł/zestaw) w 3 wariantach do wyboru, namiot plażowy pop-up (79,90 zł/zestaw), który rozłożymy w ciągu sekundy, a także materace dmuchane (39,99 zł/zestaw) i akcesoria dmuchane (9,99 zł/1 szt./zestaw), takie jak piłka plażowa, koło lub rękawki. W ofercie sieci nie mogło zabraknąć niezbędnego elementu każdej wakacyjnej przygody – hamaki wodne w dwóch rozmiarach: 167,5 × 79 × 22,5 cm (39,99 zł/szt.) lub w mniejszej wersji 120 × 72 × 17 cm (19,99 zł/zestaw), które będą dostępne w sklepach Lidl Polska już od 27 maja.

Niezbędne akcesoria podróżnicze

Przed wyruszeniem w podróż przychodzi czas na pakowanie. Warto zaopatrzyć się w kilka niezbędnych akcesoriów, które ułatwią ten proces. Lidl Polska, od poniedziałku, 27 maja, w swojej ofercie prezentuje organizer, kosmetyczkę lub zestaw toreb (29,99 zł/1 szt./zestaw) – dzięki nim nasza walizka będzie uporządkowana, a potrzebne rzeczy łatwo się znajdą! W ofercie sieci pojawią się także: torba podróżna na kółkach (79,90 zł/szt.), torba z zabezpieczeniem antykradzieżowym (34,99 zł/szt.), osłona przeciwsłoneczna dla dzieci (12,99 zł/1 szt./zestaw) oraz lokalizator z breloczkiem ochronnym (49,99 zł/zestaw), który będzie kompatybilny z Apple (iPhone, iPad) z systemem IOS 14.5 lub wyższym.

Odwiedź sklepy Lidl Polska już 27 maja i przygotuj się na letnie przygody!