Prezent dla gości weselnych – personalizowane monety.

Jak tylko uda Wam się domknąć listę gości weselnych, warto zaplanować, jaki podarunek wręczymy im w podziękowaniu za obecność w tym najważniejszym dla Was dniu. Idealnym prezentem dla gości weselnych będzie coś wyjątkowego i unikatowego, co równocześnie będzie pamiątką z dnia Waszego ślubu i wesela. Takim podarunkiem mogą być personalizowane monety, które z pewnością przypadną do gustu nawet bardzo wymagającym gościom.

Jaki powinien być prezent dla gości weselnych?

 

Wesele to duża uroczystość, gdzie bawią się zarówno osoby młode jak i starsze, te nam bliskie i takie, które widzimy od święta. Dlatego, szukając prezentu dla gości weselnych, warto postawić na mniej osobisty podarunek — drobiazg, który nikogo nie urazi, nie wprawi z zakłopotanie czy będzie problematyczny np. w transporcie, czy w przechowywaniu. Takim idealnym prezentem, który będzie pełnił funkcję pamiątkową, jest moneta wykonana na specjalne zamówienie zawierająca Wasze imiona, datę ślubu i np. symbol Waszej miłości.

 

Jak zamówić personalizowane monety?

 

Znając liczbę gości weselnych, możecie złożyć zamówienie, oczywiście robiąc to z min. 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Czas ten jest niezbędny, aby sprawdzić projekt, wybić monety i ładnie je zapakować. Jeśli chcecie ograniczyć koszty, rezygnując z pomocy grafika, świetną opcją jest samodzielne zaprojektowanie wzoru monety dzięki intuicyjnemu i prostemu w obsłudze kreatorowi monet, który znajdziecie na https://www.producentmonet.pl. To wielka frajda, móc wspólnie zaplanować jak ma wyglądać prezent dla Waszych gości weselnych! Firma Producent Monet oferuje wybicie monet w różnych wielkościach i kruszcach — po tańsze mosiężne wersje po te wykonane z niklowanych, posrebrzanych i pozłacanych powłok galwanicznych.

 

Jak zapakować personalizowane monety?

 

Każda okolicznościowa moneta wymaga odpowiedniego zapakowania, dlatego warto dobrać je do charakteru Waszej imprezy. Jeśli dominować ma styl boho, pasować będą jutowe woreczki, a jeśli wesele odbędzie się w stylu glamour, warto postawić na klasykę: kapsle lub holdery. Opakowanie może być ujęte w cenie zamówienia lub wymagać dodatkowej opłaty.

 

Okolicznościowe monety – dlaczego warto je zamówić?

 

Ponieważ zamawiając personalizowane monety, musisz zamówić większą ilość sztuk, świetnym pomysłem jest podarowanie drobnego upominku, także dla osób, które postanowiły wziąć udział w samej ceremonii zaślubin lub cieszyły się z Waszego szczęścia np. w pracy. Ten rodzaj podarunku będzie przypominał im o Waszym wyjątkowym dniu, a także będzie swego rodzaju talizmanem, który trafi do osób, które dobrze Wam życzą.

 

Personalizowane monety to prezent bardzo oryginalny, wprost stworzony na tak ważną uroczystość jak dzień Waszego ślubu!