PillBerry – ekskluzywne suplementy diety dla kobiet

PillBerry to nie żaden zwykły, kolejny suplement diety dla kobiet – to odpowiedź na powszechne problemy współczesnych kobiet i dziewcząt w okresie dojrzewania. Pojawienie się na polskim rynku marki podyktowane zostało chęcią zadbania o kobiecy organizm, który narażony jest na stres, choroby cywilizacyjne i czynniki degradujące oraz zwiększeniem dostępności produktów, które wykazują efektywne i długotrwałe działanie dla zdrowia i urody.

Świadomość i doświadczenie

Motywacją do stworzenia linii luksusowych suplementów były doświadczenia CEO PillBerry – Justyny Hurkały w poszukiwaniu idealnych rozwiązań odpowiadających na problemy większości kobiet – wypadające i cienkie włosy, zanieczyszczona i nieodpowiednio nawilżona skóra oraz słabe paznokcie. Świadoma pielęgnacja i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej pozwoliły Justynie poprawić stan skóry i włosów, jednak nie były to efekty w pełni satysfakcjonujące oraz wpływające w sposób długotrwały na pozytywną zmianę jakości skóry, włosów i paznokci. Dlatego też, po przeanalizowaniu problemów i ich podłoża, Justyna postanowiła zgłębić temat suplementów diety i wsparcia organizmu od wewnątrz. Po latach zbierania doświadczeń w zakresie działania składników aktywnych na wygląd i samopoczucie oraz przeprowadzeniu analizy konkurencji i researchu branży suplementów diety – powstała myśl o stworzeniu linii luksusowych produktów PillBerry, które stanowić będą skuteczną odpowiedź na problemy współczesnych kobiet.

5 przyjaciół każdej kobiety

W ofercie PillBerry znajduje się wsparcie w walce z problemami i niedoskonałościami.

I’m Losing It

Naturalne i skuteczne wsparcie odchudzania, kontroli masy ciała i usuwania nadmiaru wody z organizmu. Składnikiem aktywnym suplementu jest Cacti-NeaTM – ekstrakt z owoców opuncji figowej, który w badaniach klinicznych wykazuje skuteczne działanie redukowania obrzęków, zmniejszenia masy ciała i regulowania poziomu wody w organizmie. ForsLean® – ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej pomaga w skutecznej detoksykacji organizmu i ma pozytywny wpływ na regulowanie pracy tarczycy, której choroby (niedoczynność lub nadczynność) dotykają coraz więcej kobiet.

Best Friends Forever

Przyjaciel każdej kobiety zmniejszający nadmierne wypadanie włosów, wzmacniający strukturę paznokci i włosów oraz wpływający na zwiększenie elastyczności i gęstości skóry dzięki keratynie z jasnej owczej wełny.

Time Machine

Czysty, hydrolizowany kolagen ze skór dorsza atlantyckiego dla cofnięcia efektów starzenia się skóry: spłycenia zmarszczek, zwiększeniu nawilżenia i zachowania młodego wyglądu na długo.

Loading

Skuteczna odpowiedź dla zestresowanego, zmęczonego organizmu. Pomaga uzyskać równowagę układu nerwowego, poprawia jakość snu i przyspiesza proces zasypiania.

I’m Professional

Bezpieczny i naturalny zamiennik kawy zapewniający wsparcie funkcjonowania mózgu, zdolności zapamiętywania i odporności na stres.

Odkryj silniejszą i piękniejszą odsłonę swojej skóry, włosów i paznokci z wraz z suplementami diety dla kobiet marki PillBerry.