Paznokcie migdałki – 15 inspiracji

Paznokcie migdałki: ostrzejsze niż owalne, ale mniej ostre niż szpiczaste. Zainspirowane, jak się domyślacie, kształtem migdała, są szersze u podstawy, lekko zaokrąglone po bokach krawędzi, przy czym końcówki charakteryzują się wydłużonym i spiczastym kształtem.

Jeśli podobają Ci się spiczaste paznokcie, ale nie możesz sobie na nie pozwolić z uwagi na wykonywane na codzień prace, paznokcie migdałki są idealnym kompromisem między stylem a praktycznością. Potrzebujesz inspiracji na ich wykonanie? Sprawdź poniższe propozycje!


1. Zwierzęcy print

Wiem, że najmodniejszy jest print lamparci, ale może pokusisz się na krowie łatki? Kształt migdałków nada im elegancji.


2. Mniejsze migdały

Małe migdały wyglądają tak samo dobrze, jak ich średniej długości lub dłuższe odpowiedniki.


3. Paznokcie migdałowo-mleczne

Nie przepadam za mlekiem migdałowym, ale jego mętny, lekko nieprzezroczysty odcień świetnie wygląda na paznokciach w kształcie migdałów.

4. Paznokcie migdałki w kolorze tęczy

W połączeniu z wielobarwnym lakierem wyglądem przypominają jajeczka wielkanocne.

5. Paznokcie migdałki na wzór muszli

Przeciwieństwa nigdy nie wyglądały tak dobrze. Kto by pomyślał, że połączenie stonowanego lakieru w naturalnym kolorze z holograficznym zdobieniem stworzy efekt macicy perłowej?

6. Świecący efekt

Czasem subtelne zdobienia paznokci są najtrudniejsze. Super cienkie białe linie biegnące wzdłuż boków paznokci sprawiają wrażenie, że „paznokcie świecą”.

7. Zarysowane migdałki

Ten wielobarwny kontur jest idealny dla tych, którzy lubią kolorowe paznokcie.

8. Migdały tie-dye

Paznokcie w kształcie migdałów zapewniają wystarczająco dużo miejsca, aby uzyskać pełny, wielokolorowy efekt tie-dye.9. Migdały w odcieniach nude

Neutralne nie muszą być nudne. Ta kolorowa kombinacja w odcieniach nude – zgaszony róż zmieszany z odrobiną brzoskwini i odrobiną bieli – jest tego najlepszym dowodem.


10. Migdały z asymetrycznym zakończeniem

Ciemniejsza, asymetryczna linia wzdłuż krawędzi każdego szpica sprawia, że ​​końcówki wydają się znacznie ostrzejsze niż są w rzeczywistości. Więc jeśli nadal nie potrafisz zrezygnować ze szpiczastych paznokci, spróbuj przekonać się do migdałków w takim wzorze.


11. Migoczące migdały

Czy widzisz te idealnie spiczaste końcówki? A ten nieskazitelny gradient brokatu? A ten ultra-błyszczący połysk? Te paznokcie zasługują na … złotą gwiazdę.


12. Naturalne migdały

Migdałowy kształt sprawia, że ​​nawet najbardziej naturalne odcienie wyglądają jak sztuka.


13. Magiczna przestrzeń

Ciężko stwierdzić, jaki kształt mają te paznokcie, dzięki białym wzorkom, który wydają się unosić jak magia.14. Zdobienia

Jeśli kochasz zdobienia, ten wzór jest dla Ciebie.


15. Manicure francuski

Co tu dużo pisać. Klasyka manicuru.