Owocowy trend

Owoce to trend nie tylko do jedzenia i picia! Kosmetyczki z ameryki .Być może dzieje się tak dlatego, że fashionistki wpisują się również w najzdrowsze trendy, a przemysł mody odkrył czarującą moc cytryn, truskawek, pomarańczy i wiśni, dzięki czemu owoce stały się najmodniejszymi detalami na ubraniach i akcesoriach. Dlatego jeśli jesteś znudzona kwiatowymi nadrukami, wybierz odbitki owoców! Są doskonałe o tej porze roku: świeże, kolorowe i zabawne, nadadzą zdrowego blasku Twoim stylizacjom!

Jakie są najmodniejsze odbitki owocowe? Patrząc na najnowsze trendy streetstyle, najbardziej lubiane „smaki” to wiśnie i cytryny. Niewątpliwie przez ich piękne kolory, czerwony i żółty, które należą do najmodniejszych kolorów tego lata.

Noszenie odbitek owocowych nigdy nie było tak łatwe jak w tym sezonie. Przewiewne bluzki i sukienki, krótkie spódniczki, szorty … masz spory wybór, aby nadać temu trendowi swój styl. Zakochaj się w artystycznych motywach, a także w bardziej minimalistycznych wydrukach. Założę się, że uzależnisz się od owocowego trendu!

PATTERNS// #cherry #cherries #fruits #print #dress #classy #look #streetstyle

28 Styled Looks You Can Copy In This Month Of February | Cut & Paste - Fashion Blog

cherry dress at Salvation Mtn

For Love and lemons

Strawberry Print Dress | Dresses for 4th of July, What to Wear for Fourth of July

Lemon print + crop top = summer.

lace and locks blog, petite fashion blogger | Lace and Locks

Yellow Tassel Statement Earrings

larisa costea, larisa costea blog, the mysterious girl, the mysterious girl blog, fashion blog, blogger, fashion, fashionista, it girl, travel blog, travel, traveler, ootd, lotd, outfit inspiration,look of the day,outfit of the day,what to wear, flamingo, bathing suit,one piece, simwear, pastels, le gaga, mamaia,black sea, beach fun sun,marea neagra,plaja, vacanta,holiday,mamaia,constanta,old center,old city, centrul vechi, beach , lemon top,lemon print, postano, lemon plantation, white shor...

The Chicest Ways To Wear Pink This Season

Wearing Fruits this Summer! | The Blue Eyed Dove