Oryginalność w każdym detalu

W tak ważnej chwili, jaką jest ślub, warto zadbać o każdy szczegół. Jednym z nich jest obrączka – wszak to ona, jak partner zostaje z nami na całe życie. Dobrze więc, żeby była idealnie dopasowana, dzięki czemu stanie się niepowtarzalnym symbolem całego związku.

Klasyka czy ekstrawagancja?

Złoty wybór

Klasyka czy ekstrawagancja?

Niezwykle bogata oferta wyboru obrączek sprawia, że chyba jedynym ograniczeniem przy ich wyborze może być wyobraźnia i cena. Choć oczywiście nie można zapominać także o tym, by obrączka była wygodna, praktyczna i przede wszystkim trwała. Można postawić na spokojną klasykę z grawerem, ale jeśli zależy nam na oryginalności, najlepiej zdecydować się na obrączki ręcznie robione. Da to gwarancję niepowtarzalności, ale też realizacji jak najbardziej odpowiadającego własnym preferencjom projektu.

Godną rozpatrzenia ofertę posiada sklep Bizoe, gdzie można znaleźć obrączki minimalistyczne, a jednocześnie niezwykle eleganckie i ponadczasowe. To połączenie finezji designu z precyzją wykonania.

Złoty wybór

Idealnie dobrana obrączka dopasowuje się do dłoni, nie zsuwa się, jednocześnie nie wywołując najmniejszego dyskomfortu. Dzięki dbałości o najmniejsze detale obrączka dodatkowo stanowi elegancką ozdobę. Natomiast trwałość podkreśli technika wykonania – obrączki zrobione techniką bezszwową (brak łączenia na obwodzie) są bardziej wytrzymałe, nie ulegają pęknięciom mimo upływu czasu.

Wciąż dużą popularnością cieszą się tradycyjne złote obrączki. Choć „tradycyjne” w przypadku Bizoe brzmi i tak nieco przekornie, bo tradycyjny jest tu jedynie materiał. A samo złoto, jak wiadomo, jest rozmaite. Można więc zdecydować się na złoto żółte, różowe lub białe (powstające ze stopu złota z innymi metalami). Aktualnie to złoto białe jest najchętniej wybieranym kruszcem na obrączki. Młodzi cenią sobie jego elegancję i uniwersalność. Bardziej odważni i nastawieni na modę decydują się na złoto różowe – jego delikatność podkreślona subtelnym designem nadaje takiej obrączce niezwykłej oryginalności.

Obrączka może zawierać diamentowe lub szafirowe oczko lub być w całości wysadzana szlachetnymi kamieniami. W takim przypadku warto pamiętać, by obrączka zawierała także certyfikat autentyczności.

Każda obrączka zapakowana jest w gustowne pudełeczko.

Co ciekawe, obrączki nie muszą być takie same! Wszystko zależy od gustu młodej pary – można więc postawić na ten sam rodzaj złota, ale już na różne, spersonalizowane wykończenia. Warto więc dać się ponieść wyobraźni i wybrać obrączkę odpowiednią pod każdym względem.

undefined