New yorker – modne stroje kąpielowe

Szukasz idealnego stroju kąpielowego? Mamy coś dla Ciebie! Plażowa oferta marki New Yorker to szeroki wybór stroi jedno i dwuczęściowych oraz narzutki, sukienki i spodenki na plażę. Zobacz, czy któraś z tych propozycji jest dla Ciebie!

New Yorker — o marce

New Yorker to lider europejskiej branży odzieżowej w segmencie Young Fashion. Marka posiada ponad 1000 lokalizacji w ponad 40 krajach na świecie. Szeroki i zróżnicowany asortyment, który każdego dnia uzupełniany jest o nowe produkty, podzielony został na marki własne: FISHBONE, FISHBONE SISTER (odzież sportowa i streetwear) AMISU i SMOG (styl klasyczny i odzież wieczorowa), jak również CENSORED (bielizna i stroje kąpielowe). Dla dopełnienia całości looku New Yorker oferuje linię ACCESSOIRES, pełną wyróżniających się dodatków. Motto New Yorker to „Dress for the moment“, dlatego znajdziesz tu perfekcyjny outfit na każdą okazje.

New Yorker — stroje kąpielowe

Najnowsza kolekcja plażowa New Yorker to stroje kąpielowe w żywych kolorach, które zdobią ciekawe nadruki oraz wzory. Marka jak zwykle postawiła na kroje zgodne z najnowszymi i najmodniejszymi trendami. Stroje kąpielowe oraz bikini zdobią nadruki tropikalne, militarne oraz zwierzęce, a także w paski. Moc­ne ko­lo­ry łą­czą się z pa­ste­lo­wy­mi od­cie­nia­mi, a także z rzu­ca­ją­cy­mi się w oczy zyg­za­ka­mi. Zawiedzione nie będą również fan­ki zestawień bia­ło­-czar­nych oraz bogatych zdobień. Niektóre stroje kąpielowe ozdobione są suwakami, klipsami, przywieszkami i sztuczną biżuterią. Kostiumy jednoczęściowe są mocno wycięte i bardzo seksowne.

Kolekcja plażowa New Yorker to nie tylko stroje kąpielowe. To również kolorowe cienkie sukienki, narzutki oraz spodenki, które szybko możesz założyć na kostium, gdy wybierasz się na plażę. Już teraz sprawdź plażowe propozycje New Yorker, może wybierzesz coś dla siebie.

Znalezione obrazy dla zapytania new yorker stroje kąpielowe

Znalezione obrazy dla zapytania new yorker stroje kąpielowe

Znalezione obrazy dla zapytania new yorker stroje kąpielowe

Znalezione obrazy dla zapytania new yorker stroje kąpielowe