Naszyjniki z pereł będą hitem tego lata. Zobacz te od Kulki

Lato rządzi się swoimi prawami. Złociste promienie słońca wyzwalają endorfiny i pozwalają cieszyć się zwiewnymi strojami odsłaniającymi nogi i dekolt. To też najlepszy czas, aby włożyć naszyjnik. Sznur pereł podbił serca kobiet już w starożytności i stał się synonimem ponadczasowej elegancji. Tego lata taki naszyjnik, tyle że w nowoczesnym wydaniu, będzie brylował wśród biżuteryjnych dodatków. Poznaj nowoczesne trendy związane z perłami i dowiedz się, do jakich stylizacji takie ozdoby pasują.

Naszyjnik z pereł z literką – to się teraz nosi

Kilkanaście lat temu panowała moda na łańcuszki z zawieszkami w kształcie literki. Teraz ta ozdoba powraca w nowej odsłonie. Przebojem lata będzie w tym roku naszyjnik z pereł z literką. Elegancja pereł i minimalistyczna forma literek decydują o jego uniwersalnym charakterze. Unikatowe połączenie sprawia, że jest to biżuteria dla kobiet w każdym wieku. Do wyboru są naszyjniki z perełek różnej wielkości, a nawet w różnych kolorach. Dlatego łatwo je dopasować do wielu stylizacji.

Dlaczego naszyjnik z pereł z literką szybko zwrócił uwagę modowych influencerek? Szlachetność pereł i metaliczny blask literki to nie wszystko. Litera kryje w sobie pewną moc – pozwala wyrazić siebie. Może być pierwszą literą własnego imienia, ale też imienia partnera, dziecka lub innej bliskiej osoby. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby symbolizowała imię domowego zwierzaka, określoną emocję, miejsce lub zdarzenie. Literą wyrazisz wszystko, co chcesz. Unikalna estetyka i wieloznaczna symbolika sprawiają, że naszyjnik z pereł z literką świetnie sprawdzi się jako prezent dla partnerki, przyjaciółki lub mamy.

Naszyjnik z pereł – podkreśl swoją kobiecość

Biżuteria z pereł w subtelny i wyrafinowany sposób podkreśla kobiece piękno. O wyjątkowości pereł mówią mity i legendy. Według starożytnych wierzeń krople wody zamieniły się w perły podczas narodzin Afrodyty. Przypisywano im właściwości magiczne i lecznicze. Produkty jubilerskie powstają z naturalnych pereł morskich lub słodkowodnych. Również w rzekach żyją mięczaki, w których rozwijają się perły. Są mniejsze i mają nieregularne kształty, ale w jednej skorupie jest ich dużo, dlatego zrobiona z nich biżuteria kosztuje mniej.

Naszyjnik z literką, z monetą, z pereł błękitnych lub czarnych od Kulki

Wśród dodatków do wakacyjnej garderoby ważne miejsce powinien zająć naszyjnik z pereł z literą. To gorący trend na słoneczne dni. Przebojem nadchodzących miesięcy będzie również naszyjnik z pereł z monetą. Efektowną i precyzyjnie wykonaną biżuterię, w której królową jest perła, oferuje firma Kulka. Mistrzowie jubilerstwa stworzyli misterne naszyjniki z białych pereł, ale w ofercie Kulki można znaleźć również naszyjniki z pereł błękitnych i czarnych. Perły połączyli ze złotem, które eksponuje piękno opalonego dekoltu. Pozłacane elementy wykonano ze stali szlachetnej, nazywanej też chirurgiczną, która stanowi bezpieczne rozwiązanie dla kobiet z wrażliwą skórą i skłonnościami do alergii. Dlatego jako prezent będzie dobrym wyborem. Nieregularne kształty pereł rzecznych decydują o niepowtarzalności naszyjników. Produkty jubilerskie Kulki to nie tylko naszyjnik z pereł z literą  lub monetą – zawieszki mogą przybierać również formę serca, półksiężyca, a nawet palmy. Biżuteria z modnym i wygodnym zapięciem jest personalizowana. Możesz złożyć zamówienie na naszyjnik z pereł z literą i wybrać rozmiar, który jest dostępny w wariantach: S, M i L. Oczywiście do wyboru jest także litera.

Perły – jak nosić naszyjniki z perłami?

Naszyjnik z literką lub inną zawieszką zyskuje unikalny charakter dzięki dodaniu pereł. Pasuje do eleganckich i mniej formalnych stylizacji. Doskonale komponuje się ze spódnicami i sukienkami – szczególnie w letnim wydaniu. Wykorzystaj biżuterię z literą w romantycznych kreacjach codziennych i wieczorowych. Perłowy naszyjnik z zawieszką nada intrygującego wyrazu stylizacji z białą bluzką. Do klasycznej małej czarnej możesz włożyć naszyjnik z pereł z literką lub bez żadnej zawieszki. Wystarczy zarzucić żakiet i idealny outfit gotowy. W miejscach, gdzie obowiązuje wysoce formalny dress code, bezpieczną opcję stanowi naszyjnik z samych pereł lub z niewielką literką. Do wyboru są różne perły, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do swojej urody lub sprawisz komuś piękny prezent.