Najlepsze fotele do salonu fryzjerskiego! Zobacz!

Fotel fryzjerski to bezsprzecznie jeden z najważniejszych mebli w każdym profesjonalnym salonie fryzjerskim. Warto poświęcić nieco czasu na wybranie starannie wykonanego, solidnego mebla, który zapewni komfort zarówno pracującemu fryzjerowi, jak i jego klientom.

Fotel fryzjerski to bezsprzecznie jeden z najważniejszych mebli w każdym profesjonalnym salonie fryzjerskim. Warto poświęcić nieco czasu na wybranie starannie wykonanego, solidnego mebla, który zapewni komfort zarówno pracującemu fryzjerowi, jak i jego klientom. Jak wybrać najlepszy fotel? Czym powinien się on cechować? W naszym artykule znajdziesz kilka przydatnych rad.

Funkcjonalność nowoczesnych foteli fryzjerskich

Przy wyborze fotela musisz wziąć pod uwagę następujące aspekty:

  • regulacja wysokości – najlepszym rozwiązaniem są nowoczesne fotele wyposażone w pompę hydrauliczną. W tym przypadku możesz ustawić pożądaną wysokość fotela nawet wtedy, gdy klient na nim siedzi;
  • stabilność fotela – na rynku dostępne są fotele zarówno z metalową podstawą w kształcie koła lub kwadratu, jak i mobilne modele na kółkach. Fotele na kółkach można łatwo przesuwać, jednak pamiętaj, że nie są one tak stabilne jak modele z ciężką metalową podstawą;
  • podłokietniki i podnóżki – to elementy fotela, które podwyższą komfort Twoich klientów podczas rozmaitych zabiegów fryzjerskich.

Niebanalny design mebli fryzjerskich

Producenci mebli fryzjerskich starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Stąd też oferują coraz częściej nie tylko klasyczne meble utrzymane w zachowawczej kolorystyce, ale także zwracające uwagę fotele fryzjerskie w stylu retro, nawiązujące do pełnego zdobień stylu rokoko, pięknie pikowane, ozdobione kryształami Swarovskiego, utrzymane w bardzo jaskrawych kolorach itd. Pamiętaj, że jeśli postawisz na najlepsze na rynku fotele, tzn. meble wykonane przez renomowane firmy, masz pewność, że atrakcyjny design będzie szedł w parze ze starannym, solidnym wykonaniem.

Wysokiej klasy materiały

Decydując się na dobry fotel fryzjerski cenionych marek np. Panda lub Ayala, możesz spodziewać się tego, że producent postawił na wysokiej jakości materiały. Bardzo ważne jest obicie fotela, które powinno być łatwe do utrzymania w czystości i odporne na negatywne oddziaływanie środków chemicznych używanych w salonie fryzjerskim. Chromowane elementy, stabilna metalowa podstawa – to kolejne atuty foteli fryzjerskich wysokiej klasy.

zobacz więcej foteli: https://www.fryzomania.pl/category/fotele-fryzjerskie

Postaw na renomowane marki!

Chcesz mieć pewność, że naprawdę wybierasz najlepsze fotele i inne meble do Twojego salonu fryzjerskiego? W takim razie zdecydowanie zachęcamy Cię do wyboru foteli uznanych na rynku marek. Na pewno słyszałeś o firmach Ayala lub Panda, które od ponad dwóch dekad oferują fotele fryzjerskie najwyższej jakości. Jednak solidne meble o atrakcyjnym designie znajdziesz także w ofercie marek: Italpro, Gabbiano, Hair System oraz Super Salon. Wymienione firmy oferują fotele fryzjerskie w różnych przedziałach cenowych. Z pewnością uda Ci się wybrać rozwiązanie, które sprosta Twoim oczekiwaniom finansowym. Nie musisz już szukać stacjonarnej hurtowni fryzjerskiej w pobliżu Twojego miejsca pracy. Zarówno fotele, jak i inne elementy wyposażenia profesjonalnego salonu możesz zamówić przez Internet.