Najgorętsze trendy z Milan Fashion Week 2019

Milan Fashion Week 2019 właśnie dobiegł końca. Światowa stolica pret-a-porter w Mediolanie jak zawsze wyznaczyła najgorętsze trendy nadchodzących sezonów, trendy te oczywiście zostały przeniesione z wybiegów na ulice przez wszystkie najważniejsze fashionistki. Zobacz, co najbardziej zainspirowało fotografów.

 

KOLOR BABY BLUE

Odrzucając tradycję, że baby blue to typowo letni odcień, w tym sezonie rezerwujemy go na chłodniejsze pory roku. Większość fashionistek, od Caro Daur po Lindę Tol i Xenię Adonts, już umieściło go w swojej garderobie. Baby blue świetnie wygląda na kombinezonach, ale jeśli obawiasz się efektu Smerfetki, możesz spróbować połączyć  go z innymi kolorami. Najlepiej będzie wyglądał z bielą, brązem, dżinsem oraz fakturami zwierzęcymi.

Streetwear | Team Peter Stigter, catwalk show, streetwear and fashion photography

The Color Pink Is Still Trending, According to Street Style at Milan Fashion Week - Fashionista #fashionweeks,

@ ITALIAPOSTERLI —Day 4

 

ZESTAWIENIE CZERNI Z BIELĄ

Podczas ostatniego Milan Fashion Week fotografowie najczęściej wybierali eleganckie stylizacje bieli z czernią. Klasyka wzorów, takich jak kropki czy krata, chyba nigdzie nie wyjdzie z mody. Zestawienie czerni z bielą idealnie nadaje się do opcji mix-and-match, łącząc nie tylko wzory, ale także różne tekstury i objętości.

Two friends, two different styles. Milan Fashion Week, fall 2018

StreeTrends on Instagram: “📸: @romilux New York Fashion Week SS19”


SKÓRZANY PŁASZCZ


Skórzany płaszcz to bez wątpienia najfajniejsza odzież wierzchnia na jesień. W tym sezonie warto postawić na wariant winylowy z paskiem i w najmodniejszych kolorach, takich jak zielony, brzoskwiniowy, camelowy i czerwony, z możliwością rozważenia nawet opcji ciemnoniebieskiej. Noś go z trampkami, aby uzyskać bardziej swobodny wygląd lub dopasuj go do butów za kolano, aby uzyskać absolutny efekt wow.

 

https://images-theblondesalad.ibox.it/wp-content/uploads/2019/02/lc3.jpg

https://images-theblondesalad.ibox.it/wp-content/uploads/2019/02/lc4.jpg

https://images-theblondesalad.ibox.it/wp-content/uploads/2019/02/lc1.jpg

https://images-theblondesalad.ibox.it/wp-content/uploads/2019/02/lc2.jpg

TORBA MAXI

Pomimo tego, że od lat moda chce, aby torba była niewidzialnym i niepotrzebnym dodatkiem, w tym roku obowiązuje reguła „im większa, tym lepsza”. Torba maxi jest znów niezbędna, to bohaterka każdej modnej stylizacji. Najmodniejsze w tym sezonie modele to te od Gucci, Louis Vuitton i Celine, oraz Margiela Glam Slam.

https://images-theblondesalad.ibox.it/wp-content/uploads/2019/02/mb2.jpg

https://images-theblondesalad.ibox.it/wp-content/uploads/2019/02/mb3.jpg

https://images-theblondesalad.ibox.it/wp-content/uploads/2019/02/mb4.jpg

https://images-theblondesalad.ibox.it/wp-content/uploads/2019/02/mb1.jpg