Kryształowy choker

Nastała chokermania! Od kilku sezonów ten naszyjnik znów stał się modnym trendem, przypominając nam, że moda z lat dziewięćdziesiątych ma jeszcze wiele do powiedzenia. W tym roku widzieliśmy wszystkie kolory i typy na świecie: aksamit, skóra, plastik … Chcesz dowiedzieć się, który jest obowiązkowy w tym sezonie? Kryształowy!

„Kryształ” to słowo na sezon letni 2018 roku. A najnowsze kolekcje uosabiają ten trend, umieszczając kryształy na ubraniach, torbach, butach … A co z biżuterią? Kryształowy choker to idealny dodatek, który sprawi, że będziesz błyszczała w tym sezonie!

Kryształowy naszyjnik jest najlepszym klejnotem, który nada charakteru Twoim stylizacjom. Sprawi, że nawet prosta czarna sukienka stanie się wyjątkowa, jak pokazała nam Gigi Hadid, nada luksusowego akcentu bardziej swobodnym stylizacjom, tak jak widzieliśmy na wybiegu GCDS w Nowym Jorku. Czy jest jakiś celebryta, który kocha ten trend bardziej niż … Dua Lipa? Nie. Kilka lat temu wypuściła własną kolekcję kryształowych chokerów!

Gigi Hadid

Jak wybrać najlepszy kryształowy choker na lato 2018? Sprawdź naszą galerię poniżej!

Kim Kardashian's Outfit Is Guaranteed to Make You Think About Sex

Annette Crystal Choker

Fashion: crystal choker is (again) the must have accessory

Fashion: crystal choker is (again) the must have accessory