Moje inspiracje: kolor camelowy

Kolor camelowy do tej pory uważany był za sezonowy. W tym roku bardziej niż kiedykolwiek zmonopolizował naszą szafę, kolorując nawet sportowe stroje.

Począwszy od kurtek puchowych, które tej zimy sprawiły, że wszyscy zakochali się w odcieniu herbatników, niuanse inspirowane paletą pustyni stały się najnowszą obsesją wszystkich uzależnionych od mody. Kolor camelowy to już nie tylko kultowe płaszcze, projektanci poszli dalej i ubarwili nim nie tylko odzież, ale również buty i akcesoria. Kolor ten pasuje wszystkim i jest godnym substytutem całkowitej czerni.

Najmodniejszy wariant to zdecydowanie całkowita stylizacja w tym kolorze. Fajna wskazówka: połącz sukienkę dzianinową z płaszczem i butami za kolano, jestem pewna, że się nie zawiedziesz.

Jeśli nie czujesz się gotowa na taką monostylizację, baw się odcieniami.Przede wszystkim pomarańczowy w wersji neonowej to idealne połączenie dla camelu, aby stworzyć swobodny, i zarazem modny wygląd. Kombinacja z czarnym oczywiście też nigdy nie wychodzi z mody i w pewnym stopniu inspirowana Chanel, tworzy kultowe stroje. Fajna wskazówka: jeśli jesteś zmęczona czernią, spróbuj koloru granatowego, bardziej glam i mniej oczywistego.

Nawet biały jest świetnym sprzymierzeńcem camelu: wąskie białe dżinsy, camelowy golf i płaszcz z misia natychmiast nada Ci paryskiego stylu. Fajna wskazówka: do białych spodni załóż teksańskie zamszowe buty: zwycięskie rozwiązanie!

Aby uzyskać odrobinę koloru, bezpośrednio z najnowszych wybiegów, połącz camel z lawendą i zielenią khaki: ryzykowne, ale bardzo szykowne!

classic in camel

street style

Niki Taylor and Danielle Campbell seen during fashion week in NYC

New York str B4 RF18 2410

Monochrome outfit idea for women | For more style inspiration visit 40plusstyle.com

Darja Barannik - #FASHION EDITOR womens camel #coat

Миланская неделя моды AW18

7,607 отметок «Нравится», 55 комментариев — streeTrends (@streetrends) в Instagram: «: @thestylestalkercom #PFW #fw18 #ootd #style #fashion #chic #elegant #style #streetstyle…»

50 Gorgeous Winter Street Style Ideas For Women