Moje inspiracje: Halloween

Niektóre gwiazdy jak np. Heidi Klum,  już rok wcześniej zaczynają myśleć w co przebiorą się na Halloween (wszystkie informacje dotyczące jej Halloweenowego wyglądu są na jej Instagramie), inni wybierają przypadkowe przebrania. Ale prawda jest taka, ze Halloween to bardzo ważna impreza, zwłaszcza dla celebrytów. Jeśli wciąż pracujesz nad swoim Halloweenowym strojem, ten wpis jest dla Ciebie! Pokażę Ci wszystkie najfajniejsze halloweenowe przebrania!

BLACK&SHINY

W dzisiejszych czasach w takich miastach jak Nowy Jork, Los Angeles i Las Vegas odbywa się wiele imprez na Halloween. Jak się ubrały moje ulubione gwiazdy? Kaia Gerber została Joan Jett, a jej matka, Cindy Crawford, założyła strój inspirowany hostessą. Kendall Jenner zaskoczyła wszystkich swoim strojem Fembot Austin Power, ale pierwsze miejsce dla mnie zajęła Nicky Hilton, który przebrała się jak … jej siostra Paris na imprezie z okazji 21. urodzin! A co z Kylie Jenner, Jessicą Alba i Sarą Sampaio? Zobacz wszystkie ich kostiumy poniżej!

Kaia Gerber, showing up as Joan Jett.

Rande Gerber, Cindy Crawford, and George Clooney

Fembot: Kendall Jenner, 22,  joined a bevvy of celebrities at the Casamigos Halloween part...

Nicky Hilton Rothschild Dresses Like Sister Paris for Halloween & Gets Her Sibling's Approval

Baby's First Halloween from Kylie Jenner's Halloween Costumes Through the Years For her annual Halloween dinner party in 2018, Kylie and Stormi match in skeleton onesies.

JESSICA A - 10/27/2018 AS BETTY RUBBLE, KELLY S AS WILMA FLINTSTONE & OLIVIA M AS A YEEZY MODEL AT KATE HUDSON'S HALLOWEEN PARTY IN LA

Sara Sampaio October 2018

Dla największej instafashionistki Chiara Ferragni, Halloween jest specjalną okazją do świętowania. Przez lata widzieliśmy, jak przemienia się w Marilyn Monroe, Eleven z Stranger Things lub Cinderellę. Moje ulubione przebranie? Jej kostium inspirowany Davidem Bowie: wszystko było idealne, od makijażu po błyszczące ubrania!

Co zakładasz dzisiaj wieczorem? Zamierzasz się ubrać jak glamma diva, ubrana w super lśniący cekinowy strój, czy wybierasz ostrą stylizację, czyli ćwieki, skórzaną kurtkę i buty wojskowe? Odważ się i zaszalej w Halloween!