Modern Box – czym jest i z czego wynika jego niezwykła funkcjonalność?

We współczesnych kuchniach nie brakuje niezbędnych lub bardzo przydatnych sprzętów i akcesoriów. Z tego względu, nawet jeśli pomieszczenie ma stosunkowo dużą powierzchnię, organizacja pracy i aranżacja przestrzeni stają się coraz trudniejszym wyzwaniem. Receptą na te problemy może być Modern Box! Czym jest i na czym polega to innowacyjne rozwiązanie?

Modern Box, czyli wszystko pod ręką

Modern Box to nowatorski projekt proponowany jako wyposażenie kuchni przez markę GTV Furniture. Chodzi o system starannie zaprojektowanych szuflad, które wypełniają szafki typu cargo, dzięki czemu akcesoria kuchenne nie muszą spoczywać na blatach. To najlepszy sposób na utrzymanie porządku w szafkach sprawiający jednocześnie, że wszystko co niezbędne do gotowania znajduje się tak naprawdę na wyciągnięcie ręki.

Szuflady optymalnie wykorzystujące przestrzeń

Sekret funkcjonalności Modern Box tkwi w doskonałych projektach szuflad. Każdy rodzaj sztućców, słoiki o różnych rozmiarach, przybory kuchenne czy butelki znajdą w ich wnętrzu doskonałe miejsce. Na tym polega optymalne wykorzystanie przestrzeni. Dzięki Modern Box nawet mała kuchnia daje efekty godne najlepiej zorganizowanej restauracji.

Pełne wysuwanie szuflad

Dużą zaletą tego systemu jest możliwość pełnego wysunięcia szuflad, co nie jest takie oczywiste w przypadku tradycyjnej zabudowy kuchennej. Sięganie dłonią w najgłębsze zakamarki szuflady w trakcie gotowania, które należy do czynności typu multitasking, z pewnością nie należy do przyjemności. Z czasem staje się irytujące, dlatego właśnie warto postawić na Modern Box.

Komfortowy montaż i eksploatacja

System jest niezwykle prosty w montażu i aby go przeprowadzić nie są potrzebne specjalne narzędzia, ani wiedza techniczna. Z tym zadaniem poradzi sobie praktycznie każdy, a należy dodać że nie jest ono szczególnie czasochłonne. Później domownikom pozostaje już tylko zorganizować swoją nową kuchnię i cieszyć się z jej doskonałych funkcjonalności. Dopuszczalne obciążenie sięgające nawet 40 kg daje duże pole manewru, a system cichego domykania poprawia komfort pracy w kuchni. Pełna prezentacja systemu Modern Box znajduje się na stronie: https://www.gtv.com.pl/pl/produkty/polecane/modern-box.