Miłość karmiczna – jak ją rozpoznać i obliczyć?

Poznałaś mężczyznę, na którego czekałaś całe życie? Masz wrażenie, jakbyście znali się od zawsze? Podobają się Wam te same rzeczy, rozumiecie się bez słów, macie podobne spojrzenie na życie? Do tego panuje między Wami niezwykła chemia, która od pierwszego spotkania nie daje Wam o sobie zapomnieć? To może być miłość karmiczna. Sprawdź, na czym polega związek karmiczny i jego obliczanie.

Czym jest miłość karmiczna?

Miłość karmiczna to relacja między dwojgiem ludzi, którym wydaje się, że są sobie przeznaczeniu. Nowo poznana osoba, jawi się jako ktoś idealny, a związek z nią brzmi jak wspaniała historia rodem z najlepszego filmu romantycznego. Niestety, z miłością karmiczną wcale nie jest tak kolorowo, jakby się mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Według astrologów miłość karmiczna jest równie silna i mocna, jak i bardzo trudna.

Według definicji astrologicznych miłość karmiczna związana jest z poprzednimi wcieleniami i w pewnym sensie jest karą za nasze dawne życie uczuciowe. Być może porzuciliśmy prawdziwą miłość na rzecz ważniejszych według nas wartości, np. kariery, pieniędzy, własnych przekonań. Być może zraniliśmy uczucia jakiejś osoby, np. w wyniku zdrady lub odejścia od niej. Miłość karmiczna dana jest nam po to, aby przepracować nierozliczone sprawy z przeszłości.

Dlatego też, spotkanie tej jedynej, wymarzonej osoby to dopiero początek trudnej drogi, jaką masz przed sobą. Miłość karmiczna jest niestety z góry skazana na niepowodzenie i przez cały czas trwania związku czeka Cię wiele kłótni, burz oraz konfliktów. To od partnerów zależy, czy uda im się to przetrwać i uniknąć rozstania.

Miłość karmiczna — jak ją obliczyć?

Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twój związek opiera się na miłości karmicznej, skorzystaj z pomocy numerologii, która jest elementem ezoteryki. Numerologia mówi o tym, że naszym życiem rządzą prawa matematyczne, i nic nie dzieje się przypadkowo. Podstawą w numerologii jest tzw. liczba drogi życia, którą wylicza się na podstawie daty urodzenia. Aby ją obliczyć, należy zsumować wszystkie cyfry składające się na naszą datę urodzenia aż do momentu powstania jednej.

Za pomocą numerologii można również wyliczyć tzw. liczby karmiczne, które są symbolem zaległych spraw, jakie powinniśmy przepracować w życiu. Dzięki temu nasze życie może poprawić się, a tym samym związek będzie działał lepiej. Do liczb karmicznych należą liczby: 13, 14, 16, 19 oraz 26. Liczbę karmiczną uzyskuje się, sumując liczby życia, niezależności i rodziny. Zajmują się tym numerolodzy, którzy wskazują, jakie dokładnie problemy i sprawy z przeszłości nie pozwalają ci w pełni cieszyć się swoim związkiem i czerpać z niego radość. Dzięki temu będzie Ci łatwiej określić, które elementy Twoje relacji wymagają poprawy.

Innym sposobem, aby upewnić się, czy w przypadku naszego związku można mówić o miłości karmicznej, jest hipnoza. Dzięki niej można poznać najgłębsze stany podświadomości i dowiedzieć się o sprawach, o których nie mieliśmy najmniejszego pojęcia. To również droga do tego, aby poznać źródło problemów w związku. Jednak decydując się na ten rodzaj sprawdzenia miłości karmicznej, warto znaleźć dobrego dyplomowanego terapeutę, który dobierze najlepszą technikę hipnotyczną. Ta metoda nie jest jednak dla każdego. W trakcie hipnozy wyzwalają się niekiedy bardzo silne emocje, dlatego niw powinny być jej poddawane dzieci, kobiety w ciąży oraz osoby chore psychicznie.

Trzecim sposobem na sprawdzenie miłości karmicznej jest astrologia, która pozwala na dokładną analizę horoskopów obu partnerów i na ich podstawie wysuwają odpowiednie wnioski. Jedną z metod jest wróżenie z kart tarota. Doświadczone tarocistki są w stanie wyczytać z kart jakie problemy, które obecnie przeżywasz w swoim związku wynikają z jakichś wcześniejszych nierozwiązanych spraw.