Matylda Kozakiewicz (@segritta)

Matylda Kozakiewicz (@segritta) to jedyna kobieta w ścisłej czołówce polskich blogerów, której blog opiera się głównie na treści pisanej. Dzięki ciekawym treścią jej blog cieszy się uznaniem sporej liczby czytelników oraz dużych marek.

Matylda Kozakiewicz (@segritta) swojego bloga założyła w 2005 r., kompletnie nie zakładając, że zacznie na nim kiedyś zarabiać. Jej pierwsze wpisy dotyczyły języka, uwodzenia oraz randkowania.

Blogerka zaczęła zarabiać na swoim blogu dopiero po 5 latach od jego założenia. Pierwszym jej poważnym klientem była marka „Żywiec Zdrój”, z którą Matylda Kozakiewicz (@segritta) nawiązała aż roczną współpracę. Od tego momentu zaczęło się do niej zwracać coraz więcej reklamodawców, dzięki czemu blogerka mogła skupić się wyłącznie na blogowaniu, i zrezygnowała z innych zajęć.

„Dla początkujących blogerów mam tylko i wyłącznie jedną radę – pisz! Cytując najlepszy tekst motywujący – Laskę z „Chłopaki nie płaczą” – zadaj sobie jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie – co chcesz w życiu robić? A potem to rób.” – mówi Matylda Kozakiewicz (@segritta).