Lody Mochi w sieci Biedronka. Ile kosztują? Jak jeść i czy są dobre?

Lody Mochi w sieci Biedronka

Lody Mochi, popularny w Azji mrożony deser, pojawiły się w ofercie sieci Biedronka. Te wyjątkowe sorbety mango otoczone delikatnym japońskim ciastem ryżowym są dostępne dzięki współpracy z marką Miss Ti, której współzałożycielem jest polski raper Quebonafide.

Co to są lody Mochi?

Mochi to tradycyjny japoński deser składający się z sorbetu mango zawiniętego w cienkie, miękkie ciasto ryżowe. Po wyjęciu z zamrażarki, deser jest gotowy do spożycia po 5-10 minutach, co jest zgodne z japońską tradycją cierpliwości i wytrwałości.

Wygląd i smak lodów Mochi od Quebonafide

Lody Mochi od Quebonafide dostępne w Biedronce to małe porcje sorbetu mango w cienkim ryżowym cieście. Są idealne do jedzenia bez użycia sztućców, co nawiązuje do japońskiej tradycji ulicznych przekąsek. Produkt jest w pełni wegański, nie zawiera mleka ani pszenicy, co czyni go bezpiecznym wyborem dla osób z nietolerancją laktozy lub celiakią.

Jak jeść lody Mochi z Biedronki?

Mochi można spożywać na wiele sposobów: na słodko jako deser lub na słono jako przystawkę z sosem sojowym. Tradycyjnie w Japonii ciastka mochi je się pałeczkami lub rękami, podając je na małych talerzykach.

Cena i dostępność lodów Mochi w Biedronce

Lody Mochi marki Miss Ti są dostępne w sieci Biedronka od 28 lipca. Opakowanie zawiera 6 sztuk w pełni wegańskich lodów, a jego cena wynosi 19,99 zł. Oferta jest ważna do 10 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

O marce Miss Ti

Miss Ti, marka stworzona przez Quebonafide, znana jest z wprowadzania na rynek innowacyjnych przekąsek i napojów. Oferując zdrowe i oryginalne produkty, marka cieszy się popularnością wśród konsumentów poszukujących nietuzinkowych smaków. Produkcją i dystrybucją lodów Mochi zajmuje się firma Soti Natural sp. z o.o.

Kampania marketingowa

Wprowadzenie lodów Mochi do oferty Biedronki towarzyszy kreatywna kampania marketingowa prowadzona w mediach społecznościowych Quebonafide, Miss Ti oraz na profilach sieci Biedronka. W kampanii pojawia się zamaskowana postać, poszukująca ochłody w sklepie w Ciechanowie, która okazuje się być samym Quebonafide.

Lody Mochi marki Miss Ti dostępne w sieci Biedronka to doskonały wybór dla miłośników egzotycznych deserów. Wegańskie, oparte na tradycyjnych japońskich recepturach, są dostępne w przystępnej cenie i idealne na upalne dni. Dzięki współpracy z Quebonafide, Biedronka wprowadza na rynek produkt, który z pewnością przypadnie do gustu klientom poszukującym wyjątkowych smaków.