Książka Bobbi Brown – „Perfekcyjny makijaż”

Bobbi Brown dzięki swojej pracowitości, wytrwałości oraz ogromnemu talentowi stała się guru urodowym. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi kobietami za pomocą książek. Najnowsza pozycja założycielki marki Bobbi Brown – „Perfekcyjny makijaż” natychmiast stała się bestsellerem.

W książce Bobbi Brown „Perfekcyjny makijaż” można znaleźć m.in. informacje jak wykonać makijaż w 10 minut, a nawet szybciej oraz dziesięciopunktowy przewodnik doskonałego makijażu. To bogate źródło informacji o sprzęcie i wyposażeniu, naszej skórze oraz wszystko co powinniśmy wiedzieć o twarzy.

„Doczekaliśmy się rzetelnej publikacji nie tylko dla profesjonalistów. Opisane tajniki wykonywania makijażu, wynikające z wieloletniego doświadczenia Bobbi Brown, pomogą młodym makijażystom szybciej osiągnąć wyższy stopień wtajemniczenia. Książka jest napisana na tyle przystępnie, że może stanowić doskonały instruktaż dla kobiet, które chcą dowiedzieć się więcej o pielęgnacji urody i pragną same opanować sztukę makijażu.” – mówi Julita Jaskółka, makijażystka.

Książka Bobbi Brown „Perfekcyjny makijaż” jest dostępna w księgarniach internetowych, jej cena waha się w granicach 50-70 zł