Koralowa sukienka – jakie pasują do niej dodatki?

Korol koralowy pasuje każdej kobiecie, niezależnie od karnacji oraz koloru włosów. Jeśli zdecydujesz się na sukienkę w tym kolorze, musisz umiejętnie dobrać do niej dodatki, ponieważ koralowy jest bardzo wyrazisty i jaskrawy.

Koralowa sukienka – dodatki: biżuteria

Biżuteria do koralowej sukienki musi być duża. Idealne będą perły, najlepiej kilka łańcuchów – możesz założyć je na szyję lub rękę. Kolor koralowy lubi też towarzystwo złota – masywna bransoletka typu mankiet będzie się z nią pięknie prezentować.

Koralowa sukienka – dodatki: torebka i buty

Do koralowej sukienki pasują buty w kolorze ecru, torebka również może być w tym samym kolorze. Alternatywą mogą być szpilki i torebka w kolorze złotym. Sukienka koralowa ładnie prezentuje się również z koralowymi szpilkami, pozostałe dodatki muszą być wtedy w innym kolorze. Klasyczna czerń również będzie dobrym wyborem. Buty i torebka w czarnym kolorze plus koralowa sukienka to połączenie eleganckie i stylowe. Koralowa sukienka lubi dodatki w kolorze szarym, dla bardziej odważnych proponujemy wprowadzenie koloru niebieskiego.