Kolorowe torby papierowe z własnym nadrukiem – marketingowy hit! Sprawdź ciekawe projekty

Torby i torebki wykonane z mocnego papieru typu kraft i zaopatrzone w firmową grafikę stanowią świetne uzupełnienie różnego rodzaju działań reklamowych. Spersonalizowane opakowania papierowe mają wiele zalet: są nośnikiem informacji marketingowej, mogą być stosowane wielokrotnie i co ważne, są znakomitą alternatywą dla foliowych reklamówek.

Postaw na kolor!

W ofercie firmy MarioPack znaleźć można ekologiczne torby papierowe białe, brązowe, a także kolorowe. Piękna szata graficzna sprawia, że opakowanie wyróżnia się w tłumie. Może być traktowane jako niezwykle praktyczny gadżet reklamowy. Opracowując projekt torby należy określić jej parametry – wybrać format, rodzaj uchwytów, kolor, gramaturę papieru. Na powierzchni torby można umieścić minimalistyczne logo firmy, chwytliwe hasło reklamowe lub wielobarwny motyw graficzny.

Torby papierowe z przyciągającym wzrok nadrukiem znajdą zastosowanie podczas eventów firmowych, targów, konferencji, wydarzeń kulturalnych. Wręczając klientowi stylową torbę z logo marki zyskujesz … darmową promocję wszędzie tam, gdzie klient pojawi się z Twoją torbą.

W zgodzie z naturą

Trend eko święci triumfy również w branży reklamowej. To dobra wiadomość. Przedsiębiorcy coraz częściej sięgają po proekologiczne rozwiązania, budując tym samym pozytywny wizerunek firmy, która troszczy się o środowisko naturalne. Torby papierowe są biodegradowalne. W porównaniu z foliówkami znacznie szybciej ulegają rozkładowi. Posiadają ponadto duży potencjał recyklingowy. Jednocześnie, dzięki świetnym parametrom technicznym, są wytrzymałe, odporne na rozdarcie i niezwykle poręczne. Mogą służyć do przechowywania i przenoszenia produktów o łącznej wadze do 15 kg!

Szczególnym rodzajem opakowań oferowanych przez firmę MarioPack na stronie Torbykraft.pl są torby cateringowe z szerokim dnem, posiadające atest PZH do kontaktu z żywnością. Chętnie wykorzystywane w branży HoReCa przez restauracje, kawiarnie, firmy cateringowe.

Torby papierowe z logo firmy – cena

Niska cena toreb papierowych sprawia, że na dobre wypierają one foliowe reklamówki. Każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić na zakup eleganckich opakowań papierowych z własnym logo. Ceny toreb papierowych z własnym nadrukiem, oferowanych przez MarioPack, zaczynają się już od 0,26 zł za sztukę.

Kolorowe torby papierowe z nadrukiem – gdzie się sprawdzą?

  • – w punktach sprzedaży detalicznej oraz punktach usługowych (m.in. księgarnie, sklepy z odzieżą, apteki, gabinety kosmetyczne)
  • – w lokalach gastronomicznych, firmach cateringowych i sklepach z żywnością (restauracje, cukiernie, piekarnie oferujące jedzenie na wynos)
  • – w branży eventowej (targi, konferencje, szkolenia itd.)
  • – w życiu codziennym (wytrzymałe torby papierowe przydadzą się na co dzień – jako torebka na śniadanie, opakowanie prezentowe, do porządkowania i przechowywania różnych przedmiotów).

Torby z papieru kraft – przykładowe realizacje

Na stronie internetowej MarioPack znajdziesz przykłady zrealizowanych projektów toreb papierowych. Wśród nich białe modele minimalistyczne, torby w naturalnym odcieniu brązu, a także opakowania kolorowe z efektownym nadrukiem. Zapraszamy po garść inspiracji na Torbykraft.pl. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z zespołem MarioPack! oraz do przeczyania artykułu: Torby papierowe z nadrukiem – ile kosztują torby z własnym logo?